Įdomūs straipsniai

December 15, 2014

Apie automobilių spalvas

Filed under: automobiliai — admin @ 11:04 am

Kai reikalingos paskolos su uzstatu, tai norisi, kad automobilis būtų ne tik praktiškas, bet ir gražus. Kitaip sakant – tobulas. Juk, jeigu pirktumėte šiaip prastą, tai ir tos paskolos su automobilio uzstatu nereikėtų, nusipirktumėte viską iš santaupą. Neapsisprendžiate, kokia spalva geresnė? Šį kartą konsultuojame būtent apie spalvas. Ne apie padangas, ne apie greitį, ne apie kurą – tiesiog apie spal

Balta

jeigu paskolos su uzstatu reikia baltam automobiliui nusipirkti, jis puikiai atrodys įvairiose situacijose. Balta yra spalva, sudaryta iš visų spalvų, todėl ji yra vadinama ne spalva (kaip ir juoda, kuri visas spalvas tiesiog sugeria). Kokie yra praktiniai tokio automobilio sumetimai? Jeigu nemėgstate ryškių spalvų, tai paskolos su automobilio uzstatu naujam baltam transportui gal ir vertėtų griebtis. Balta visada atrodys puikiai, kad ir kur bevažiuotumėte. Tačiau, reikia žinoti, ji lengvai susiteps. Vos pravažiuosite purvinu keliu – tuojau pat ir jūsų automobilis atrodys, kaip ką tik iš ralio. Nereikės net niekur važinėti. Nulys lietus, užsnigs sniegas, po to nutirps. Pastovės automobilis mieste, tarp dūmų ir smalkių – ir štai paskolos su uzstatu rezultatas bus it viso miesto filtras, apsinešęs visokiais nešvarumais. Jeigu jums nešvarumai nė motais, arba jeigu esate pasirengę dažnai švarintis – tuomet puiku. Galbūt tokios mašinos jums ir reikia labiausiai. Tačiau jeigu, visgi, neketinate dažnai švarintis, o purvų pakęsti negalit – geriau rinkitės kažką, ant ko mažiau matysis purvai. Na o purvai mažiausiai matosi ant purvo spalvos – pilkos ir rudos. Pamiršome paminėti, kad yra dar vienas labai ryškus privalumas – kreditai su automobilio uzstatu jums atneša baltą mašiną, ir jūs gyvenate vėsoje. Turbūt žinote, kad juoda spalva yra ta, su kuria visada karšta. Tad, jeigu vasarą karštyje sėdėsite juodame automobilyje – tai dar labiau įkaisite. Nes juoda sugeria šviesą ir šilumą, ir dėl to kaista. Balta spalva, atvirkščiai, atspindi, todėl po balta nebus taip karšta.

Raudona

Sakoma, kad raudona yra ekscentriška spalva. Tikrai taip ir yra. Jeigu jaučiatės ugningi, jeigu tokie esate, jeigu mėgstate būti pirmi ir išsiskirti – tuomet jums apsimoka tokia paskola – užstatas. Automobilis raudonas gerai atspindės jūsų charakterį ir gyvenimą, pilną visokiausių posūkių.

Mėlyna

Priešinga karščiausiai spalva – pati šalčiausia spalva, mėlyna. Greiots paskolos su uzstatu dėka įsigiję mėlyną mašiną, jausitės ramūs ir svajingi. Kultūroje mėlyna taip pat visada turi daug savo reikšmių. Tai gali būti ir liūdesio, ir šalčio spalva. Anglų kalboje netgi žodis „blue“ ne atsitiktinai reiškia ir mėlynumą ir liūdesį. Taigi, su mėlyna atrodysite elegantiški, šalti ir nelinkę viršyti greičio. Bet tai, nepamirškite, tik įvaizdis – kaip bus iš tikrųjų, nežinia.

Juoda

Dar turime juodą, kuri kine dažnai atrodo stulbinančiai. Taigi, juoda spalva taip pat jums bus įsimintina ir išskirtinė, nes juodoje spalvoje telpa ir elegancija, ir gracija, ir pagundos. Kartu tai ir blogio spalva, bent jau mūsų kultūroje ją taip įprasta matyti. Iš praktinės pusės, paskolos su uzstatu, paskirtos juodai mašinai įsigyti, nesigailėsite. Praktikoje ji kur kas naudingesnė už baltą, nes ant juodos purvai mažiau matosi. Aišku, šokinėti per balas nepatariama. Na ir, karščio mėgėjams vertėtų žinoti, kad juodoje mašinoje jų norai ir svajonės išsipildys – jūs tikrai kepsite ir klykausite iš malonumo vasarą būti juodoje mašinoje, kuri stovi ant saulės.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress