Įdomūs straipsniai

May 10, 2015

Apie maistą

Filed under: Akcijos — admin @ 9:00 am

Kai patekau į „Egle Druskininkai SPA“, nusprendžiau ir toliau tęsti savo maisto apžvalgas. Labai nesinorėtų, kad pamirščiau viską vien dėl to, kad kurį laiką neturėjau interneto. Taigi, kaip minėjau ir anksčiau, turėjau nemažai ligų su plaučiais. Dėl to ir Egle, mano mama, patarė keliauti ten, kur Druskininkai – SPA.

Pirmiausiai, kai atvykau, gavau pusryčius. Džiaugiausi, kad atvykau taip anksti, nes „Egle Druskininkai SPA“, žinoma, pusryčių neteikia jau vėliau. Tai yra ryto maistas, ir ryte jį reikia ir valgyti. Iš namų išvažiavau 6 ryto, todėl 8 ryte jau buvau čia, kur man priklausė pirmasis dienos maistas – namuose nieko net nebuvau valgiusi. Kaip man sekėsi jį valgyti? Buvo labai skani kava. Man nesvarbu, ar tai „Egle“, ar kokia nors kitokia sanatorija, Druskininkai – SPA, restoranas, degalinė… Nesvarbu. Visada tiesiog norisi iš tiesų labai skanios kavos. Kava man visur yra visko rodiklis. Jeigu kava skani, tai viskas aplink turi būti paženklinta geros kokybės ir gero skonio ženklu. Skamba banaliai, sutinku, bet taip aš viską vertinu, tai yra mano vertinimo kriterijai, ir aš negaliu jų pakeisti. Kava nėra dalykas, prie kurio aš būčiau pripratusi, bet jos aš noriu du kartus per dieną, ir ta rytinė yra svarbiausia, o kita yra po pietų su saldumynais. Taigi, „Egle Druskininkai SPA“ mane pradžiugino tikrai labai skania kava. O tai, kaip minėjau, yra visatos centras ir visa ko pradžia. Bent jau man. Toliau sekė tai, kad reikėjo, jog Druskininkai SPA „Egle plius“ nudžiugintų ir skaniais patiekalais. Žinoma, pusryčiai nėra tas metas, kai žmogus turi prisiryti ir valgyti visko, ko tik širdis geidžia, bet visada malonu, kai kažkas kažką atneša tiesiai į lovą, arba kai yra iš ko  rinktis. Visgi „Egle Druskininkai SPA“ nėra ta vieta, kur kažkas žmonėms neštų į lovą maistą, tačiau užtai pasirinkimas čia tikrai yra geras. Jeigu tik nori suvalgyti kažką labai skanaus, gali lengvai tai padaryti.

Man labai patiko, kad „Eglė“ sanatorija atsižvelgė į tai, kad kai kurie poilsiaujantys žmonės tiesiog neturi pakankamai sveikatos, ir dėl to tiems žmonėms suteikė labai gerą maitinimą. Tai yra, tokių maisto medžiagų, kokių reikia sergančiam, jėgas atgauti bandančiam žmogui. Kaip tai pasireiškė? Pirmiausia, mums suteikė tokį dalyką, kaip vaisius. SPA Druskininkuose „Egle“ irgi bus geras, bet viskas prasideda nuo maisto. Džiaugiuosi, kad „SPA Lietuva – Drskiininkai“ suteikia galimybę džiaugtis tokiu pačiu geru maistu, kaip ir „Egles sanatorija“. Nes buvau girdėjusi iš įvairių žmonių atsiliepimų apie šias vietas. SPA Lietuva – Druskininkai akcijos dažnai pritraukia lankytojų, norinčių ne pasveikti, o tiesiog šiaip poilsiauti, tačiau tuo pačiu garsėja ir Eglės sanatorija. Visgi aš kažkaip manau, kad žmonės, kurie yra visiškai sveiki, renkasi kitokio pobūdžio laisvalaikį. Gal jie važiuoja slidinėti, gal degintis saulėje, kopti kalnais, tikrinti naujus miestus, atrasti nuostabias vietas. Tuo tarpu tie vargšai, kurie turi kažkokių sveikatos bėdų, prisilaiko artimesnių atstumų, nebėga taip toli nuo namų. Kokia nors „Eglės“ sanatorija Druskininkuose apdovanoja kiekvieną tikrai gražia gamta, puikiais vaizdais, ramybe, nuostabiomis pušimis. Taip pat ir patys komplekso suteikiami privalumai puikūs: ir geras maistas, ir patogios lovos, ir gražūs kambariai. Visa tai tampa tais gerais dalykais, kurie padeda visiems pasijausti sveikai.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress