Įdomūs straipsniai

July 20, 2015

Apskaitos sistemos ir verslas

Filed under: 1 — admin @ 4:53 pm

Ne kiekvienam verslui reikalinga Time-Keeper apskaita, bet tam, kuriam iš tiesų ji reikalinga, ši puiki sistema gali sutaupyti labai daug. Ji pravers tokiam verslui, kuriame žmonės dirba ne stabilų valandų skaičių, o valandų kiekis gali keistis. Taip pat ir stambioje pramonėje, kur, pavyzdžiui, fabrike dirba labai daug žmonių, tuomet Time-Keeper apskaita kaina ir uždarbį generuoja greitai visiems darbuotojams, galima netgi ten ir pagal tai sudarinėti grafikus.

Fabriko gyvenimas

Fabrike Time-Keeper apskaitos sistema labiausiai pravers tada, kai žmonės dirba skirtingomis pamainomis. Didelis tvarkaraščių grafikas kartais gali būti ne pats geriausias dalykas, jeigu viską vis dar rašote ant lapelių ir tokius grafikus kabinate ant prie direktoriaus esančios skelbimų lentos. Visada geriau viską planuoti kažkaip kitaip, ir rinktis modernesnius sprendimus. Time-Keeper apskaita gali būti ta sistema, kuri jums padės į viską pažvelgti moderniai, naujai, leisti sau surasti tokius išeities taškus, kurie jums leis atsipalaiduoti, nesinervinti dėl sugadinto popieriaus. Tai patogu tiek sudarinėjant nuolatinius grafikus, tiek darbuotojų atostogų, laisvų dienų sistemą, net ir tai, kai kažkas paprašo išeiginės ar nori susikeisti budėjimas su kažkuo kitu. Time-Keeper apskaita kaina atsipirks, nes taip jūs labai sutaupysite laiko. Dar fabrike, pramonėje, gamykloje būna tokių atvejų, kai sugenda visos sistemos, mašinos, įrenginiai, kai negaunama pakankamai žaliavų ar dėl kitų priežasčių yra stabdoma gamyba. Tada taip pat pravartu su Time-Keeper apskaitos sistema pažymėti, kiek valandų yra pradirbta.

Padavėjai

Daugybėje viešojo maitinimo įmonių taip pat yra naudojama Time-Keeper apskaita. Tai pravartu, nes čia darbuotojų pamainos gali būti itin nestabilios. Jeigu kavinė, baras, picerija ar panaši vieta dirba atsižvelgdama į klientų srautus, tai gali nutikti taip, kad vasarą ar savaitgaliams reikės daugiau padavėjų ir kitų darbuotojų. Šiuos darbuotojus itin patogu suvaldyti gali būti būtent su šia sistema. Juk kažkas galbūt dirbs ne 8, o 10 valandų per parą, kažkas – tik 4. O juo labiau tai reikalinga tada, kai atsiranda darbas kaskart vis skirtingomis valandomis. Jeigu yra įdiegta protinga laiko apskaitos sistema, tuomet, galima sakyti, nereikia samdyti žmogaus, kad jis viską skaičiuotų. Viską tarsi suskaičiuoja ir susumuoja tiesiog ši laiko apskaita.

Laisvai samdomi specialistai

Nors įprasta manyti, kad laisvai samdomi specialistai, tarkime, dizaineriai, architektai, programuotojai, rašytojai ir kt. dirba tiesiog paprasčiausiai namuose ar savo atskirame biure, tačiau jiems neretai taip pat būna tekę girdėti apie Time-Keeper sistemą. Kartais tokie darbuotojai, pageidautina, vis tiek eina į biurą ir ten dirba kažkiek valandų, kurios kaip tik tokių sistemų ir būna fiksuojamos. Kitais atvejais, darbuotojai gali dirbti ir per atstumą, tačiau vis tiek naudodami šią sistemą. Pavyzdžiui, jūs esate lietuvis programuotojas, tačiau turite klientų iš Amerikos, ir ten būnant kaip tik ir gaunate tai, ko jums reikia. Taigi, kartais ir tokie dalykai gali būti laba padedantys bei išgelbėjantys iš situacijos, kai tiesiog paprasta sistema lengvai ir greitai viską suskaičiuoja, ir jums nereikia nerimauti, kaip įrodyti darbdaviui, jog tikrai viską darėte, ką turėjote daryti, jog dirbote tiek laiko, kiek privalote dirbti.

Ne vienas verslas yra įsitikinęs, kad verslo valdymo sistemos, taip pat ir laiko apskaitos sistemos bei kitos modernizacijos išeina į naudą. Kiekvienas modernus sprendimas yra  teigiamas žingsnis vystant jūsų verslą.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress