Įdomūs straipsniai

September 16, 2015

Kokybiškas šaldytuvas – kiekvieniems namams

Filed under: Buitis — admin @ 1:04 pm

Patogiam gyvenimui ir gerai sveikatai mums reikia ne tik jaukios aplinkos, patogių baldų, bet ir gyvenimą lengvinančios bei svarbias funkcijas atliekančios buitinės technikos. Šaldytuvas BEKO CS-238030 x vienas iš puikios ir reikalingos stambios buitinės technikos pavyzdžių. Susipažinus su šio įrenginio charakteristika bei dizainu, tampa akivaizdu, kad tai – nepakeičiamas kiekvienos virtuvės elementas.

Šaldytuvas labai svarbus kiekvieno sveikatai

Esame įpratę, kad kiekvienuose namuose yra šaldytuvas. Ir ne visada pagalvojame, kad jis reikalingas ne tik dėl patogumo ar įpratimo. Mažesnis ar didesnis šaldytuvas smarkiai prisideda prie geros mūsų virškinimo sistemos veiklos ir normalios savijautos. Tik teisingai šaldomi, vėsinami maisto produktai, ilgiau išsaugo tinkamumo vartoti terminą bei išlaiko svarbiausias savybes. Nusprendus BEKO CS-238030 x pirkti ir mąstant, ar jis tikrai puikiai atliks savo funkcijas, galite būti ramūs – pakanka pažvelgti į šio šaldytuvo charakteristikos lentelę. Joje aiškiai atsispindi įrenginio galimybės.

Svarbu žinoti: pagrindinės BEKO šaldytuvo charakteristikos

Žinoma, perkant šaldytuvą, svarbiausia turėtų būti ne jo išvaizda, dizainas, bet parametrai. Beko šaldytuvai pasižymi taupumu – daugelis iš jų yra priskiriami bent jau A++ klasei, kuri akivaizdžiai padeda sutaupyti energijos. Per metus jis sunaudoja tik šiek tiek daugiau nei 235 kW energijos ir skleidžia 39 dB garsą, todėl netrikdo namų gyventojų nemaloniais garsais.

Šaldytuvų gamintojai giria ir aptariamo šaldytuvo talpumą. BEKO CS-238030 x saldytuvas daugiau nei dviejų metrų aukščio. Jo plotis ir gylis – po 60 cm. Šie parametrai leidžia įvardyti ir bendrą talpą, kuri viršija 330 l. Tokiame šaldytuve be jokio vargo telpa didelei šeimai reikalingas maisto kiekis, todėl bet kuriuose namuose Beko šaldytuvas bus tinkamas ir mėgstamas.

Šaldiklis suteikia dar daugiau galimybių

Beko šaldytuve įmontuotas ir šaldiklis, be kurio šiais laikais neišsiverčia nei vieni namai. Šaldiklis, kaip įprasta, įmontuotas šaldytuvo apačioje,. Jame galima sutalpinti apie 90 l įvairių rūšių produktų. Šio šaldiklio šaldymo galia 5 kg per 5 valandas. Nusprendus atitirpinti šaldiklį, tai nesunkiai padaroma rankiniu būdu, o netikėtai dingus elektros energijai, šaldymo įrenginys visas savo savybes išlaiko dar 18 valandų, todėl galima nesijaudinti dėl elektros srovės sutrikimų ir nesirūpinti šaldymo ertmės ištuštinimu.

Šaldiklyje gamintojai siūlo laikyti ne tik pusgaminius, bet ir termiškai neapdorotus maisto produktus: namines ar pirktas daržoves, vaisius, uogas, mėsą, žuvį. Žinoma, prieš tai būtina pasidomėti kiekvieno produkto laikymo sąlygomis, šaldymo proceso rekomendacijomis bei laikymo šaldiklyje terminais. Nors šaldymas yra vienas sveikiausių marinavimo būdų, tačiau ir užšaldyta produkcija turi būti suvartojama per tam tikrą ribotą laiką.

Mažas, vidutinis ar didelis?

Kai mąstome apie šaldytuvą, dažniausiai galvoje turime du metrus siekiantį, pakankamai platų ir gilų įrenginį, tačiau ar tikrai toks reikalingas kiekvienu atveju? Šaldytuvai BEKO CS-238030 x internetu gali būti užsakomi ne tik skirtingų parametrų, bet ir nevienodų dydžių. Gamintojai supranta, kad klientų poreikiai gali smarkiai skirtis, todėl siūlo ir keletą šaldytuvų variacijų. Šių įrenginių aukštis gali svyruoti vos nuo metro iki dviejų metrų. Plotis dažniausiai smarkiai nesiskiria, tačiau galima rinktis iš keleto skirtingų gylių. Mažesni šaldytuvai ypač mėgiami studentų arba tų, kurie gyvena vieni, be šeimos. Toks šaldytuvas nereikalauja daug priežiūros, yra pakankamai talpus vienam žmogui ir puikiai atlieka visas reikalingas funkcijas.

Rinkitės Jūsų poreikius patenkinantį mažą šaldytuvą, įsigykite vidutinio dydžio įrenginį arba pirkite dailų ir talpų BEKO CS-238030 x ir džiaukitės sveiku maistu bei puikia savijauta.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress