Įdomūs straipsniai

January 28, 2016

Buto pirkimo ypatumai Vilniuje: kokį rajoną pasirinkti?

Filed under: Namai — admin @ 10:31 am

Skelbimuose dažnai pasirodo informacija apie tai, kad parduodami nauji butai Baltupiuose, Pašilaičiuose, Žirmūnuose. Daugybėje Vilniaus vietų statosi nauji gyvenamieji rajonai, suteiksiantys būstą daugybei žmonių. Smagu žinoti, kad butas priglaus daug skirtingų žmonių, kad galės bute gyventi visokios šeimos. Tačiau turint ne pačią didžiausią sumą pinigų, tenka svajoti ne apie tai, kokie bus geri nauji butai Baltupiuose, o apie tai, ką pavyks nusipirkti už esamus pinigus.

Pigiausi butai

Jeigu žiūrėtumėte pačius pigiausius butus, tai taikytumėte į tą kategoriją, kur nedidelis vieno kambario butas kainuoja apie 20 tūkstančių eurų. Jeigu dar prieš tris metus už tokią sumą ir būtų išėję kokie nors ne nauji butai Baltupiuose, tai dabar jau už tiek gaunasi tik bendrabučio kambarys. Įdomu, kad bendrabučio kambariai būna skelbimuose pristatomi kaip normalūs butai. Pirmiausiai dedama informacija apie tą kambarį, rodomos jo nuotraukos, ir tik pačioje pabaigoje parašoma, kad butas yra bendrabučio tipo. Kodėl? Juk žmonės nepirks katės maiše, jie vis tiek buto norės tokio, koks jiems tinka, ir jeigu kažkas nenori gyventi bendrabutyje, tai šitas dalykas tikrai neliks kažkoks nepastebėtas. Tokių butų už minėtą kainą yra visai nemažai, bet jų ir sąlygos, kaip minėta, būna atitinkamos. Dažnai tai būna bendrabučio tipo butai Baltupiuose, Antakalnyje, Naujamiestyje, Žirmūnuose. Jeigu norite gyventi bendrabutyje, tada galite rinktis tokį variantą. Labai dažnai butai būna visai gražiai įrengti, o jeigu ir nėra, tai galite ir patys tai padaryti. Žmonės šiais laikais dažnai perka būstą dėl paties to būsto vietos, ir todėl nieko keisto nebus, jeigu nusipirksite bendrabutį kur nors Žvėryne. Visi žinos, kad čia didžiausias privalumas yra gyvenamoji vieta pačiame centre.

Geresni variantai

Jeigu vertintume skelbimus už dvigubai didesnę kainą, matytume, kad parduodami butai Baltupiuose, Antakalnyje, visame mieste, už tokią kainą, gali patenkinti daugiau poreikių. Visų pirma, tai jau gali būti butai, kurie bus nebe bendrabučio tipo. Taip pat jau galėsite išlipti iš vieno kambario buto ir patekti į dviejų kambarių butų lygį. Paprastai butai Vilniuje atrodo panašiai, jeigu yra senos statybos daugiabučiuose įrengti. Jeigu jie būna įrengti kažkur kitur, kokiuose nors naujuose, naujos statybos namuose, tuomet priešais jus pasirodo ir gražesni variantai. Deja, paprastai parduodami nauji butai Baltupiuose ar bet kur kitur Vilniuje ir kainuoja didesnes sumas.

Kaip įsigyti

Žmonės dažnai svarsto, kaip gauti butą, kaip įsigyti tokį, kokio tikrai norisi, kokiame būtų galima gyventi laimingą gyvenimą. Visų pirma, svarbiausia yra žmonės, kurie gyvens tame bute. Jeigu jūsų šeimos santykiai nėra geri, tai gal ir neverta kišti visų santaupų bei imti paskolą būstui. Geriau šiek tiek pagyventi ir pagalvoti, kaip sekasi kartu, ar tikrai reikia sieti ateitį. Nėra gerai rinktis tokį gyvenimą tada, kai norite tik išgelbėti santykius ir dėl to perkate butą. Viskas vis tiek visada turi būti daroma su blaiviu protu, su šaltu mąstymu.

Tačiau jeigu jūsų santykiai geri, o ir butą randate tokį, kuris tikrai labai patinka, tai kodėl gi nepabandžius? Nėra taip lengva gauti paskolą būstui, bet jūs dar galite tai pabandyti padaryti. Jeigu gausite neblogą paskolą, tada galėsite ir būstą geresnį įsigyti. Kartais žmonės važiuoja į užsienį tam, kad užsidirbtų butui, bet ten vargsta, o paskui jau ir į Lietuvą grįžti nebenori.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress