Įdomūs straipsniai

April 9, 2015

Dažnos akių problemos

Filed under: Sveikata — admin @ 12:19 am

Ką gali akiu klinika Vilniuje, kai žmogus kenčia nuo didelių regėjimo problemų? Gali daugiau, negu įsivaizduojate, gali ir pakonsultuoti, ir
apžiūrėti ir, jeigu reikia, gydymą paskirti, medikamentinį ar chirurginį, ar dar kokį nors kitą. Tačiau kokios yra pagrindinės problemos, dėl kurių žmonėms tampa reikalinga tokią įstaiga, kaip akiu klinika, bei joje teikiama pagalba? Atsakyti gali ne kas kitas, o žmogus, kuris ir dirba tokioje klinikoje. Kalbamės su gydytoju.

Laba diena, sakykite, kodėl dažniausiai žmonės ateina į kliniką, ir ar visada ateina, kai to tikrai reikia?

Laba diena, žmonės yra linkę rūpintis savo sveikata, tai užkoduota mūsų genuose, mūsų išlikimo veiksmuose. Tam, kad išliktume, mes stengiamės daryti kuo daugiau, stengiamės gauti tai, kas būtina, kas reikalinga, stengiamės išsaugoti save sveikus, gyvus ir su normaliai funkcionuojančiais organais, su sveikais ir gerai veikiančiais organais, kūno dalimis. Tad ir toks dalykas, kaip akiu klinika Vilniuje yra gerai lankoma vieta. Dar kartais žmonės mažiau kreipia dėmesį, kai nutinka kažkas, tarsi mažiau jiems aktualaus. Pavyzdžiui, skauda kažkur nugarą, ar ant sprando kokių išbėrimų atsirado, nedidelė odos alergija toje vietoje, kur net nematai. Tada nelabai žmonės skuba rūpintis sveikata, nes tarsi ta sveikatos zona yra lyg „nustumta į šoną“. Bet vis tiek, reikia pastebėti, kad akys yra jau visai kitokia mūsų kūno dalis, ir akiu klinika yra aktualesnė nei ten kažkur esančių sričių, kurių net nepastebime. Akys esame mes, mes žiūrime, ir orientuojamės, ir viską stebime per akis, mes save, savo identitetą suvokiame per akis. Todėl vos tik atsitinka mažiausias negalavimas, akiu klinika Vilniuje tampa ta vieta, kur žmonės iškart ateina. Kartais tokius dalykus atidėlioja nebent tie, kurie yra visiškai darboholikai, taip paskendę savo veikloje, kad realiai neturi kada ateiti pas gydytojus.

Kokiais negalavimais skundžiasi jauni žmonės, juk ateina ir tokie?

Jauni žmonės šiais laikais daug anksčiau ima turėti regos problemų, nei seniau tai būdavo. Be abejo, tai mūsų elektroninis raštingumas daro savo. Kaip dažnai mes skaitome tokius mažus šriftus, jog tenka net prisimerkti, kad kažką pamatytume, įžiūrėti? Taip, tai nutinka tikrai labai dažnai, ir niekas dėl to paskui nesijaučia atsakingas ar pralaimėjęs. Tačiau vėliau ir prireikia tokio dalyko, kaip akių lazerinės chirurgijos klinika. Kai labai nuvarginame savo akis, kai labai neteisingai su jomis elgiamės, kai iš jų reikalaujame daugiau, nei galima gauti, kai nuolat verčiame spoksoti į kompiuterio dėžę, kai nuolat verčiame akis skaityti pačius mažiausius šriftus, tai nenuostabu, kad labai greitai susilpnėja rega. Ir akiu klinika „Peleda“ Vilniuje, taip pat įvairios kitos klinikos, net valstybinės ligoninės ir poliklinikos, sulaukia gausybės pacientų, norinčių, kad jiems viskas būtų geriau, kad jie galėtų vėl viską matyti, kaip anksčiau, kad rega susitvarkytų, kad akys nebeverstų taip vargti, kad būtų galima pailsėti ir atsipalaiduoti.

O vyresni žmonės dėl ko ateina?

Vyresniems privati akiu klinika Klaipedoje ar kitame mieste jau yra reikalinga ir dėl to, kad labai dažnai prireikia gydytis kur kas rimtesnes ligas. Jeigu jauni serga tokiais dalykais, kurie yra tikrai labai lengvi, tai vyresni patiria bėdų ir nusiskundimų, kurie priverčia juos dar labiau rūpintis savo sveikata. Vienu metu ir rūpintis, ir nesirūpinti. Taip sakant, kiekviena akiu klinika Siauliuose ar net sostinėje, verčia mus mąstyti daugiau apie savo akis. Juk akių ligos klinika galbūt net negydytų, gal net nediagnozuotų, jeigu žmogus jau anksčiau, prieš tai, būtų tinkamai akimis pasirūpinęs. Jeigu jis jau anksčiau būtų pasistengęs savo akis išsaugoti, savo regą išsaugoti.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress