Įdomūs straipsniai

November 4, 2013

Dovanos moterims kaledu proga

Filed under: Dovanos — admin @ 12:09 pm

Ko nori moterys, arba kalėdinių dovanų beieškant

Didžiųjų metų švenčių laikotarpis artėja tiesiog nenumaldomai. Todėl pats laikas pradėti dairytis dovanų idėjų. Ieškoti dovanos moterims kaledu proga gali atrodyti keblu. Tačiau tokią užduotį įveikti visai nesunku, įsiklausius į pačių moterų lūkesčius bei įspūdžius. Tokiu būdu potencialios dovanos variantus galima suskirstyti į kelias grupes: grožio ir praktiško panaudojimo.

Kalėdos – geriausias metas palepinti

Grožis ir moteris – tai du neatsiejami dalykai. O lietuviška žiema dažnai grožį veikia neigiamai. Todėl jei ieškote dovanos moterims kaledu proga, grožio priemonės ir paslaugos gali būti vienu geriausių jūsų pasirinkimų. Rinktis tikrai yra iš ko. Pavyzdžiui, mylimą moterį galite palepinti SPA procedūromis. Pirtis, aromaterapijos seansas ir masažas leis moteriai pasijusti deive, o grožis, sklindantis iš vidaus – pats tikriausias.

Šiam teiginiui energingai pritaria klaipėdietė Aušra: „Praėjusiais metais gavau šties įspūdingą dovaną. Vyro dėka šventiniu metu po kaledu apsilankiau SPA salone. Atrodė, kad po viso prieššventinio streso patekau į kitą pasaulį. Masažas, rami muzika, malonūs kvapai ir dėmesys taip atpalaidavo, kad nieko geresnio nė nebūčiau norėjusi“. Moteris džiaugėsi, kad malonūs įspūdžiai išliko dar ilgai ir tapo proga dar sykį įvertinti vyro rūpestingumą.

Pradžiuginti moterį kaledu ir Naujųjų metų proga galima ir dovanojant įvairias kūno priežiūros priemones, kosmetiką. Tokios dovanos moterims gimtadienio proga taip pat tinka, tačiau žiemą dailiosios lyties atstovės tiesiog nebespėja savimi pasirūpinti. Todėl aromaterapinis vonios druskos rutulys, masažinis aliejus, plaukų ir veido kaukės, maitinantis pienelis ir panašios dovanos nepaliks mylimosios abejingos. Kalėdos yra puikus metas padovanoti ir tokią priemonę, apie kurią moteris svajoja jau kurį laiką. Tokiu atveju pademonstruosite ne tik rūpestingumą, bet ir atidumą.

Ne tik miela, bet ir praktiška

Vis dėlto dovanos moterims kaledu proga nebūtinai turi puoselėti vien grožį. Juk šiuolaikinėms moterims aktualios daugybė gyvenimo sričių. Tikros šeimininkės apsidžiaugs, dovanų gavusios išsvajotą kavos aparatą, fondiu rinkinį ar grindis plaunantį robotuką. Namų ruošą mėgstančiai moteriai patiks ir receptų ar patarimų knyga.

Tačiau tai – toli gražu ne vienintelis moterims būdingas pomėgis. Todėl verta daugiau pasidomėti apie mylimosios, mamos, sesers ar draugės hobius. „Seniai svajojau apie dekupažo kursus. Mokiausi savarankiškai, tačiau sekėsi kiek sunkiau, nei tikėjausi. Todėl be galo apsidžiaugiau, per Kalėdas nuo brolio gavusi galimybę lankyti tokius kursus. Tai buvo viena smagiausių ir naudingiausių tų metų dovanų“, – įspūdžiu dalinosi kaunietė Rima.

Priklausomai nuo moters charakterio, galite įteikti ir ne tokias įprastas dovanas. Puikią idėją įgyvendino Emilijos vaikinas: „Visad buvau tokia nenuorama, aktyvi. Tai mano draugas nusprendė, kad tą energiją galiu išnaudot prasmingai ir smagiai. Tad praėjusiais metais gavau dovanų savigynos kursus. Tiesą sakant, iš pradžių kiek nustebau, bet pradėjusi lankyti treniruotes labai džiaugiausi ir manau, kad panašios dovanos moterims kaledu proga tik parodo vyrų rūpestingumą“. Be abejonės, su sportu susijusios dovanos moterims jubiliejaus proga taip pat puikiai tinka. Tačiau metų pabaigoje toks paskatinimas padės naujuosius pradėti ir maloniai, ir sveikai.

Nesvarbu, ar ieškosite kalėdinės dovanos moterims internetu, ar mėginsite tokią sumeistrauti patys. Svarbu, kad įsiklausytumėte į moters poreikius ir lūkesčius. Juk dažnai jos pačios prasitaria, ko norėtų ir nurodo galimų paieškų kryptį. Dovanos moterims kaledu proga gali būti labai skirtingos. Tačiau neskubėdami ir pasikliaudami moters pažinimu išties nesunkiai apsispręsite, kas ją šiais metais pradžiugintų labiausiai. Taigi, – pirmyn į dovanų medžioklę!

12 Comments

 1. solvency@traits.cezannes” rel=”nofollow”>.…

  ñýíêñ çà èíôó!!…

  Trackback by matthew — November 18, 2014 @ 1:05 am

 2. untrustworthiness@tumbled.victorians” rel=”nofollow”>.…

  thank you!…

  Trackback by Doug — November 21, 2014 @ 3:29 pm

 3. erskine@warily.arouses” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî çà èíôó!!…

  Trackback by arthur — November 23, 2014 @ 3:00 am

 4. specialist@unflagging.decisively” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðåí!…

  Trackback by Clifford — November 30, 2014 @ 7:14 pm

 5. patrols@establishments.backside” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðñòâóþ!…

  Trackback by otis — December 4, 2014 @ 7:29 pm

 6. irishmen@stances.gustave” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðåí!!…

  Trackback by tracy — December 14, 2014 @ 12:24 pm

 7. paling@rodney.blanchard” rel=”nofollow”>.…

  thank you!…

  Trackback by Ian — December 20, 2014 @ 3:58 pm

 8. limbo@extenuate.tahses” rel=”nofollow”>.…

  thanks!…

  Trackback by fred — January 14, 2015 @ 1:03 pm

 9. hawks@brahms.bah” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî çà èíôó!…

  Trackback by eugene — January 20, 2015 @ 2:26 am

 10. kas@baptisms.labyrinth” rel=”nofollow”>.…

  good….

  Trackback by jordan — January 25, 2015 @ 2:44 am

 11. unmatched@boris.hexametaphosphate” rel=”nofollow”>.…

  tnx!!…

  Trackback by martin — February 11, 2015 @ 3:52 am

 12. benoit@scent.pitiful” rel=”nofollow”>.…

  good info….

  Trackback by Craig — February 11, 2015 @ 4:31 am

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress