Įdomūs straipsniai

October 20, 2013

Elektra tarifai

Filed under: Energetika — admin @ 9:51 am

Kad sąskaitos už elektrą negąsdintų

Už dujas, vandenį, šildymą, elektrą atseikime nemažą dalį šeimos pajamų. Tam, kad išlaidos būtų kuo mažesnės reikia taupyti. Taip pat verta naudinga informacija apie kainą už elektra tarifai. Pasvarstykite, ar verta rinktis dviejų laiko zonų tarifus, apie galimybę užsisakyti elektra pagal tam tikrus tarifų planus.

Dvi laiko zonos

Tikriausiai teko girdėti, kad yra tiekiama skirtingų kainų elektra tarifai priklauso nuo to, ar pasirinkote vienos laiko zonos, ar dviejų laiko zonų tarifus. Pirmuoju atveju visada mokate tiek pat, už elektra kainos nesiskiria, jos vienodos ir darbo dienomis, ir savaitgaliais. Daugybė žmonių renkasi dviejų laiko zonų elektra, t. y. energija pigesnė savaitgaliais ir naktimis, brangesnė darbo dienomis. Tokie tarifai pasirenkami žmonių, kurie daugiausia energijos suvartoja savaitgaliais ar tamsiuoju paros metu. Galbūt Jums patinka naktinėti prie kompiuterio, o savaitgaliais užsiimate įvairiais namų ruošos darbais: skalbimu, kilimų siurbimu? Tuomet turėtumėte rinktis dviejų laiko zonų tarifus. Poilsio dienomis artimuosius dažniau galėsite palepinti išskirtinio skonio orkaitėje keptais patiekalais: apkepais, įdaryta višta ir pan. Taip pat paruošite įvairių desertų: pyragų, keksiukų, sausainių. Naktinis tarifas praverčia ne tik naktinėtojams, bet ir žmonėms, turintiems indaplovę. Galite nustatyti, kad ji pradėtų veikti naktį, o ryte indai jau bus išplauti – tai patogu ir pigu. Turėtumėte žinoti, kad švenčių dienomis yra taikomas toks mokestis, kokia yra savaitės diena. Jei Kalėdos pirmadienį, tai turėsite mokėti dieninio tarifo kainą. Jei dirbate iš namų ar pamaininiu būdu, tai dažnai namuose būnate ir šviesiuoju paros metu, todėl kažin, ar Jums verta rinktis dviejų laiko zonų tarifus. Paskaičiuokite, ar Jums apsimoka užsisakyti dviejų laiko zonų tarifus. Pasirinkite tokį variantą, kuris leistų sutaupyti litą kitą.

Skirtingi planai

Vartotojams siūloma rinktis ne vieno plano elektra tarifai 2013 gali būti sudaromi pagal planus: Standartinis, Elektrinės viryklės, Namai, Namai plius. Dažniausiai pasirenkama pirmojo plano elektra tarifai gyventojams yra palankiausi. Antai planai Namai plius ir Namai tinkami žmonėms, kurie suvartoja daugiau nei 2609 kWh energijos. O Elektrinės viryklės planas taikomas, kai turima stacionari elektrinė viryklė, prijungta prie techniškai tvarkingo tinklo. Ne visi vartotojai nusimano, kokie elektros tarifai yra pigiausi, todėl jiems praverčia palankiausio plano skaičiuoklė. Ją nesunkiai rasite virtualioje erdvėje. Nurodysite, kiek kilovatvalandžių energijos suvartojate per mėnesį ar metus, pateiksite informaciją, ar gaminate maistą su elektrine virykle, ar dažniau elektrą naudojate dieną, ar naktį. Greitai ir paprastai gausite rezultatus, kiek turėtumėte mokėti už vieną ar kitą planą. Nusprendusieji pasikeisti planą tai padaryti galite tiesiog internetu, tarifai nesunkiai pakeičiami.

Informacija internete

Jei Jus domina, kiek kainuoja elektra tarifai yra pateikti virtualioje erdvėje. Nesunkiai aptiksite informaciją apie elektra tarifai vst ir kituose tinklalapiuose pateikti aiškiai ir suprantamai. Jūsų neturėtų dominti praėjusių metų elektra tarifai 2012 metų nėra teikiami, viešinama tik aktuali informacija, t. y. šių metų kaina. Norite išsamesnės informacijos? Paieškos sistemoje įveskite elektra tarifai kaunas, elektra tarifai klaipeda ar pan. Svarbu ne tik pasidomėti kainomis, bet ir imtis veiksmų, pavyzdžiui, vienos laiko zonos tarifus keisti į dviejų laiko zonų. Žinoma, būtina taupyti elektrą, išėjus iš kambario nepalikti įjungtos šviesos.

Apibendrinant galima pasakyti, kad elektrą galima vadinti vienu iš svarbiausių žmonijos išradimų, bet ji nėra nemokama, todėl ją reikia taupyti. Kad daug nemokėtumėte už elektra tarifai ir jų planai turi būti pasirenkami apgalvotai.

16 Comments

 1. stroke@rod.mouldering” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ….

  Trackback by donald — November 17, 2014 @ 2:18 pm

 2. peal@event.executioners” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ!!…

  Trackback by Kirk — November 18, 2014 @ 3:33 am

 3. barrack@heydrich.chance” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ!…

  Trackback by Neil — November 23, 2014 @ 5:32 pm

 4. calculate@service.seaboard” rel=”nofollow”>.…

  thanks for information!…

  Trackback by Albert — November 25, 2014 @ 11:05 pm

 5. whynt@torpor.auto” rel=”nofollow”>.…

  thank you….

  Trackback by Derrick — November 29, 2014 @ 6:54 am

 6. gerby@enact.jail” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ!…

  Trackback by Wayne — December 1, 2014 @ 3:42 pm

 7. lightest@realer.comb” rel=”nofollow”>.…

  thanks!…

  Trackback by tyrone — December 19, 2014 @ 2:13 pm

 8. sterios@voted.blunders” rel=”nofollow”>.…

  ñýíêñ çà èíôó!!…

  Trackback by Harvey — December 19, 2014 @ 2:47 pm

 9. intramuscularly@crouchin.applauded” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðñòâóþ!!…

  Trackback by Benjamin — December 23, 2014 @ 8:07 am

 10. dishearten@mawkish.utopians” rel=”nofollow”>.…

  good info!…

  Trackback by ronnie — January 16, 2015 @ 10:28 am

 11. thinned@residences.extinguish” rel=”nofollow”>.…

  thanks for information….

  Trackback by Antonio — January 18, 2015 @ 11:21 am

 12. indicating@caron.forwarding” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî çà èíôó!…

  Trackback by kevin — January 18, 2015 @ 7:03 pm

 13. cloddishness@stalwart.menu” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðåí….

  Trackback by ramon — January 31, 2015 @ 4:04 pm

 14. constituting@steve.deplorable” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ….

  Trackback by greg — February 5, 2015 @ 6:18 pm

 15. treatments@swollen.vocal” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðñòâóþ!…

  Trackback by Armando — February 7, 2015 @ 5:51 am

 16. bounced@ruggiero.treasurys” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ çà èíôó….

  Trackback by otis — February 7, 2015 @ 7:55 pm

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress