Įdomūs straipsniai

March 20, 2015

Finansinė pagalba – greita, patogu, šiuolaikiška

Filed under: Paskolos — admin @ 4:26 pm


Greitos paskolos
– tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje vienos populiariausių finansinių paslaugų. Ne paslaptis, kad pinigų gali staiga pritrūkti bet kuriam iš mūsų. Pakliuvę į tokią bėda jaučiamės itin nesaugūs, o dažnai ir nežinome, kur kreiptis, kur ieškoti patikimos, greitos ir efektyvios pagalbos. Dabartinių kredito įmonių dėka šios finansinės problemos tapo kur kas lengviau įveikiamos, o skolintis – saugu ir paprasta. Tad apie viską nuo pradžių.

Paskola neišėjus iš namų

Pats pirmas klausimas, pritrūkus pinigų – kur ieškoti greitos paskolos fiziniams asmenims? Galima keliauti į bankus, įvairių kredito bendrovių biurus, būstines ir ten kalbėtis su finansų konsultantais, kurie suteiks informaciją apie paskolas ir padės priimti patikimą sprendimą. Tačiau dėl šiuolaikinių technologijų lankstumo visa tai įmanoma ir neiškeliant kojos iš namų. Vieni paskolų teikėjais siūlo sudaryti sutartis telefonu, tokiu pat būdu konsultuotis su specialistais ir kartu įvertinti savo galimybes bei nuspręsti dėl paskolos įsigijimo. Kitos kredito bendrovės siūlo dar lengvesnį, net neįtikėtiną kelią – greitos paskolos internetu uk, Lietuvoje, Lenkijoje ar bet kurioje kitoje Europos šalyje suteikiamos vos keliais kompiuterio pelės paspaudimais. Elektroninėse bazėse yra matoma Jūsų finansinės praeitis, įmonės greitai ir lengvai sužino joms rūpimus kliento duomenis (pavyzdžiui, ar reikia spręsti dėl greitos paskolos dirbantiems, ar bedarbiams), todėl drąsiai suteikia paskolas ir nuotoliniu būdu. Taigi svarbiausia nuspręsti ar tikrai norite skolintis, o sudaryti sutartį šiais laikais ypač paprasta, lengva ir, svarbiausia, saugu.

Baimė dėl saugumo

Besiskolinantys internetu arba telefonu dažniausiai baiminasi dėl asmens duomenų konfidencialumo, dėl piniginės perlaidos saugumo. Specialistai perspėja, kad visos šios baimės yra mažų mažiausiai nepagrįstos. Visi asmens duomenys yra saugomi vastybės įstatymais, pinigų perlaidos vykdomos per oficialius bankus, viską kruopščiai stebint ir kontroliuojant, todėl bet kokia informacija apie Jus ir Jūsų pasiskolintus pinigus visada išlieka visiškai konfidenciali. Todėl greitos paskolos tikrai neturėtų gąsdinti – tai visame pasaulyje patikrintas sandoris.

Ar visi gali gauti paskolą?

Prieš skolinantis pinigus derėtų žinoti keletą kredito bendrovių keliamų reikalavimų savo klientams.
Žinoma, jei skolinatės mažas sumas, kriterijai gali būti visiškai netaikomi, tačiau jei užsinorėsite didesnės finansinės paramos, teks apmąstyti savo finansinę padėtį ir galimybes.

Kredito bendroves dažniausiai domina:

  • Klientų amžius, nes beveik visos įmonės sutartinai teigia: greitos paskolos nuo 18 metu ir tikrai ne jaunesniems. Šio amžiaus cenzo neatitinkantiems asmenims net ir nedidelės sumos nėra suteikiamos dėl ribotos jų atsakomybės, kurią numato Lietuvos įstatymai. Taigi įprastai skolintis gali tik pilnamečiai;
  • Finansinė praeitis – anksčiau Jūsų sudarytos finansinės sutartys, o dar svarbiau – jų įgyvendinimas. Įmonės aiškinasi ar anksčiau esate laiku vykdę savo finansinius įsipareigojimus, ar nesate skolininkų sąrašuose;
  • Pajamos, nes kredito bendrovė turi būti įsitikinus, kad sugebėsite laiku grąžinti paskolą. Greitos paskolos dirbantiems suteikiamos kur kas lengviau nei bedarbiams;
  • Perspektyvos. Kiekvienam paskolos tiekėjui yra svarbu ar artimiausiu metu niekas negali pakenkti Jūsų sveikatai, dėl kurios vėliau netektumėte darbo ar susidurtumėte su dideliais finansiniais sunkumais. Todėl kiekvienas paskolos tiekėjas stengiasi išanalizuoti kliento ateities perspektyvas.

Šie keli kriterijai labai svarbūs prašant paskolos, tad geriausia iš anksto apsvarstyti savo situaciją, kad vėliau nereikėtų nusivilti. Ir dar viena maža paslaptis: jei tikrai nusprendėte ieškoti greitos paskolos akcija geriausias laikas ją įsigyti, smarkiai sutaupant savo pinigų.

Šiuo metu galima drąsiai naudotis kredito bendrovių paslaugomis, tačiau neužmirškite, kad nuo drąsos neatsiejama atsakomybė. Tik tada greitos paskolos – tikrai efektyvi pagalba, o ne ilgalaikiai finansiniai pančiai. 

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress