Įdomūs straipsniai

September 11, 2014

Greitieji kreditai – vertinantiems savo laiką

Filed under: Paskolos — admin @ 11:03 am

Pasaulyje ir Lietuvoje itin didelio populiarumo susilaukę greitieji kreditai taip žaibiškai išpopuliarėjo ne be reikalo – juk jie turi labai daug pranašumų. Studentas Rokas sako, kad greitieji laikai diktuoja ir tokį vartotojų laiką, kad net ir kreditai turi būti greitieji. Rokas sako, kad čia ir slypi visa paslaptis: pasiskolinti labai paprasta ir, svarbiausia, tai trunka itin greitai. Taigi, reiškia, kad kiekvienas iš mūsų galime būti savo laiko šeimininkais, vertinti jį taip, kaip turime, neprarasti jokios laisvos minutės, būti patys sau ponai.

Laikas – pinigai

Greitieji kreditai tiesiogine ta žodžio prasme parodo, kad laikas yra pinigai. Kur dar kreditai gali būti suteikiami taip fantastiškai greitai? Rokas sako, kad apie tai jis girdėjo ekonomikos istorijos paskaitose. „Neprisimenu kuriame kurse, per vieną paskaitą girdėjau tą frazę, kad laikas yra pinigai. Toks pasakymas yra principas, kuris apskritai skatina gyvenimo ritmą ir visą ekonomiką, ypač dabar. Dabar, kai kiekvienas žmogus gali taip gerai susiskaičiuoti savo gyvenimo minutes, taip žaibiškai skriejančias kiekvieną dieną. Taigi, greitieji kreditai yra būdas neišleisti pinigų – neišleisti savo laiko. Gal paties kredito kaina yra ir didesnė, ne iš bako paimtos paskolos, tačiau greitieji kreditai suteikiami iš karto, vadinasi, nereikia sugaišti kokių 20 valandų visokioms procedūroms bankuose – o tos valandos juk irgi yra pinigai, taip?“. Daugiau infromacijos:

https://www.bobutespaskola.lt/greitas-kreditas

Rokas sako, kad greitieji kreditai be palukanu kaip tik tam ir yra sukurti – žmonėms, kurie moka vertinti savo pinigus ir savo laiką.

Iš kur tas greitis

Rokas siūlo pažvelgti į procesą, kaip suteikiami greitieji kreditai be registracijos nuodugniau ir pastebėti, kaip viskas iš tiesų įvyksta. Kokiu būdu pinigai taip greitai atsiduria žmonių kišenėse, piniginėse, o prieš tai – banko sąskaitose, kaip greitieji kreditai be registracijos mokescio yra suteikiami.

„Geriausi produktai ir paslaugos visuomet yra tokie, kuriuose viskas yra apgalvota. Taigi ir greitieji kreditai, blokavimas ar gavimas jų – viskas turi būti labai gerai apmąstyta. Vadinasi, kažkas turėjo į tai pažvelgti sistemiškiau, globaliau, tiesiog kaip iš viršaus. Manyčiau, kad greitieji kreditai be uzstato yra tiesiog tobulai sutvarkyta sistema, kuri, be abejo, turi savo pakopas.

Pirmoji pakopa – tai visa informacija internete. Tikrai nereikia eiti kažkur į banką ir ieškoti lankstinukų ar, dar blogiau, pakelti kokių nors bylą. Viską visada gali perskaityti ten, kur greituju kreditu bendroves ir teikia visas savo paslaugas. Antras dalykas – darbo laikas. Jeigu tu nori, gali kad ir vidurį nakties pateikti tą prašymą, kurį kitą dieną atėję darbuotojai ims ir perskaitys. Ir taip įvysk labai svarbūs dalykai, nes galbūt jau ryte tavo prašymas bus išnagrinėtas, kol dar miegosi, o pinigai ir įkris į sąskaitą. Taigi, greitieji kreditai blogis yra nebent tiems, kas mėgsta viską daryti lėtai, ir nevertina savo laiko.

Trečioji pakopa – prašymo pateikimo ir registracijos paprastumas. Tai turbūt svarbiausias elementas, nes jis be galo kontrastuoja su tais, kurie būna bankuose, vietose, kur įprastai būna teikiamos paskolos. Greitieji kreditai (busto paskola banke atrodytų priešingai) yra paprašomi per kelias minutes. Nereikia pristatyti jokių dokumentų, nieko gyvai pasirašinėti, nereikia niekur eiti, nereikia laukti eilėse. Internete standartinėse formose suvedi duomenis, pažymi varnelėmis, jog sutinki, kad tavo duomenys bus patikrinti įvairiose institucijose, ir viskas įvyksta žaibiškai. Tai ir lemia tokį neapsakomą kreditų greitį“, – sako Rokas.

13 Comments

 1. beefore@deppy.eatings” rel=”nofollow”>.…

  ñýíêñ çà èíôó!…

  Trackback by Shane — November 18, 2014 @ 2:14 am

 2. blazon@concealment.legacies” rel=”nofollow”>.…

  good!…

  Trackback by Luther — November 24, 2014 @ 5:48 am

 3. irrigating@trimble.panes” rel=”nofollow”>.…

  good….

  Trackback by ron — November 27, 2014 @ 4:19 pm

 4. uncoiling@chandelle.mentality” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ!…

  Trackback by Shawn — December 1, 2014 @ 3:59 am

 5. whynt@steed.madama” rel=”nofollow”>.…

  thank you!!…

  Trackback by alejandro — December 17, 2014 @ 6:16 pm

 6. batch@depart.burman” rel=”nofollow”>.…

  hello!…

  Trackback by Edwin — December 24, 2014 @ 10:35 pm

 7. signposts@emption.buildin” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ….

  Trackback by Matthew — January 22, 2015 @ 3:47 pm

 8. steroid@sideline.binoculars” rel=”nofollow”>.…

  thank you!…

  Trackback by orlando — January 22, 2015 @ 4:15 pm

 9. bookkeeping@supermarket.adhesives” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ!!…

  Trackback by glenn — January 22, 2015 @ 4:44 pm

 10. financing@underwriter.budweisers” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî çà èíôó….

  Trackback by Glen — January 23, 2015 @ 4:37 am

 11. kirkpatrick@slip.battlefront” rel=”nofollow”>.…

  hello….

  Trackback by jaime — January 23, 2015 @ 11:58 pm

 12. october@paschall.incidentals” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ!…

  Trackback by Shane — January 24, 2015 @ 12:32 am

 13. clique@upsetting.admiration” rel=”nofollow”>.…

  hello!…

  Trackback by ronnie — January 24, 2015 @ 1:06 am

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress