Įdomūs straipsniai

August 20, 2015

Greitieji kreditai dėl grožio

Filed under: Paskolos — admin @ 3:41 pm

Galbūt ne kartą teko girdėti istorijas, kaip pasiskolinti greitieji kreditai padėjo žmonėms išsigelbėti įvairiose situacijose: užpuolus ligoms, nelaimėms, o gal panorus į kažką daugiau investuoti. Tačiau kažin, ar būsite girdėję tokią istoriją, kaip greitieji kreditai internetu padėjo žmogui pasiekti susikurtą grožio idealą. Amerikietė Džeinė yra pavyzdys, kad turint svajonę, nereikia kreipti dėmesio į tai, ką mano kiti, o tiesiog drąsiai ją pasiekti.

Veido pokyčiai

Džeinė dabar atrodo labai gražiai, tačiau ir prieš tai ji buvo graži – ji ir pati sutinka su šiuo teiginiu. „Aš esu artistė, esu scenos žmogus, koncertuoju vietiniuose klubuose. Dėl to yra labai griežti išvaizdos reikalavimai, norint juos atitikti kartais nepakanka vien savų pastangų, reikia ir tokių paslaugų, už kurias reikia daug sumokėti. Man greitieji kreditai ir draugų palaikymas labai padėjo suprasti, kad noriu žengti šį žingsnį ir patobulinti išvaizdą. Juo labiau, tikrai nesu vienintelė, taip daranti, nes tos plastinės chirurgijos ir kitokios įstaigos nuolat turi tokių klienčių kaip aš, nesu vienetas. Dirbti tenka kartais labai daug, kad gautume viską, ko norime, tačiau nedirbant nebūtų ir prasmės gyventi.

Žinojau, kad išvaizdos tobulinimas man bus tolygus kažkokiam investavimui. Taip, kad žmonėms kartais pasitarnauja greitieji kreditai internetu kokiems nors kursams pasibaigti, taip man tas pats dalykas suteikia visai kitokias galimybes. Aš žinau, kad mano darbe geriausia pinigus investuoti į išvaizdą – kol bus pasiektas tam tikras išvaizdos lygis. Tada jau beliks tik prisižiūrėti,  o investuoti nebeteks. Taigi, kaip matome, čia turiu papasakoti, kokios man buvo suteiktos procedūros, tobulinant veidą. Visų pirma, aš išnaikinau įgimtus defektus, tam ir buvo reikalingi patys pirmieji pasiskolinti greitieji kreditai. Gal dag kas nesutiktų, kad tai reikia vadinti defektais – kai kam tai kaip tik gal būtų labai gražu. Tačiau, žinant man savo padėtį, aš negaliu sakyti, kad tai buvo akivaizdūs trūkumai – tai tiesiog netiko mano darbui, kuriame svarbi išvaizda. Taigi, plastinė chirurgija pašalino kelis apgamus nuo veido, pakeitė lūpų formą, sumažino nosį ir išryškino skruostikaulius. Smagu žinoti, kad daugiau nebeturėsiu sukti galvos dėl tokių procedūrų. Vėliau galbūt reikės lyginti raukšles, bet kol kas tuo negresia, nes dar esu gana jauna“, – pasakoja amerikietė.

Kūno formų pokyčiai

Moteris pripažįsta, kad greitieji kreditai (akcija) taip pat buvo panaudoti ir gerinant kūno formas. Jai teko nusiurbti riebalus ten, kur šių nėjo sudeginti natūraliomis priemonėms. „Paprasčiausiai mano tokia figūra, kad pirmiausiai svoris ima augti ant nugaros ir šonų. Turiu nebent sudžiūti kaip giltinė, kad ten nebeliktų tų riebalų. Aišku, kad tokių pokyčių mažiausiai norisi, taigi, šiuo atveju, greitieji kreditai nuo 18 man suteikė unikalų šansą atsikratyti taip trukdančių ir neleidžiančių normaliai gyventi riebalų“, – sako Džeinė.

Dekoratyvinės detalės

Kaip ji sako, greitieji kreditai, paskolos yra atsakingas dalykas, nereikia juo piktnaudžiauti. Nereikia, kad užvaldytų azartas kaip kokiame pokeryje. Išvaizdos tobulinimas taip pat labai dažnai turi tokių pagundų, jog norisi kuo greičiau ir efektyviau pasiekti tam tikrų rezultatų. Tačiau, kaip sako Džeinė, visi tie rezultatai turi būti pritingi. Štai jai reikia persidažyti plaukus, įsigyti naujų drabužių – tai jau ne tie dalykai, dėl kurių moteris norėtų daug skolintis. Ji tiesiog ketina nesiskolindama, paprasčiausiai kažkaip kitaip gyvendama susitaupyti ir tai nusipirkti.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress