Įdomūs straipsniai

May 17, 2015

Ką man pirkti? Patarkit

Filed under: automobiliai — admin @ 3:56 pm

Šiais laikais automobiliu lizingas suteikia tokias geras pirkimo sąlygas, kad manau, jog išaušo ta diena, kai ir aš nebe skolinsiuosi mašinas iš gerų žmonių, o nusipirksiu savo. Tačiau niekaip neišsirenku. Norėčiau, kad savo komentarais ir patarimais man padėtumėte susivokti, kuris lizingas automobiliui yra tikrai vertas dėmesio, būtent toks, kokio ir reikia.

Džipas

Pirmoji mano svajonė yra džipas. Daug važinėju po kalnuotas vietoves, po tokias vietas, kur tikrai praverstų kažkas rimtesnio ir tvirtesnio. Džipas – kaip tik galėtų būti tai, ko noriu. Galėčiau sau be baimės vykti į miškus susirinkti draugų su motociklais, įstrigusių keliuose. Taip pat būtų smagu ir pačiam paraliuoti. Kaip tik BRC lizingas dabar siūlo labai gerus variantus, ir norėtųsi tokių irgi turėti. Tačiau dar renkuosi, nes tuo pačiu turiu ir tokių norų, kurie nėra suderinami su šiuo variantu.

Mažas ir kompaktiškas

Dar mane domina ir labai maži automobiliai lizingu be banko. Tiesiog – patys mažiausi, kokie tik gali būti. Tai vadinamieji „vabaliukai“, ir kitokie, kurie stovėjimo aikštelėje užima tik pusę vietos, skirtos prisiparkavimui. Tokios vietos yra labai smagios, malonios, ko dar gali norėtis, jeigu ne mažučio automobilio, su kuriuo, kaip su motociklu, gali visur laviruoti. Kadangi anksčiau pats vairuodavau dvirates motorines priemones, o taip pat ir daug važinėdavau su dviračiu, tai dabar nežinau, kas būtų geriausia, gal tikrai tiesiog tokia labai maža kompaktiška mašinytė?

Kempingas

Kadangi yra toks geras lizingas automobiliui isigyti, tai norisi ir galvoti apie kitą savo svajonę. Tai tikras griozdas, negalintis nei labai laviruoti, nei saugiai ir patvariai pravažiuoti miško takais. Tai – kemperis. Tačiau su juo galima jaustis kaip name ant ratų. Juk taip patogu viską susidėti į autobusiuką ir patraukti į žvejybą, prie ežero ar dar kažkur, kur būtų labai smagu ir malonu. Toks daiktas visada praverčia ir turint šeimą, merginą ar vaikų. Tada gali ir visus šeimos narius, o galbūt draugus sudėti į mašiną ir kaip hipių laikais pasileisti į malonią kelionę. Tą reikėtų ir padaryti, tik kaip tai padaryti?

Paprasta mašina

Kita vertus, gal nereikia investuoti į tokius keistus netradicinius sprendimus? Gerai pagalvojus, juk yra aišku, kodėl mes visi norime turėti automobilį, net ir po to, kai bus įvestas tas didelis ekologinis mokestis. Juk mums reikia nukeliauti iš vienos vietos į kitą, ir tą padaryti norisi pačiais greičiausiais būdais. Turbūt dėl to ir yra taip patogu ir malonu tiesiog turėti automobilį, kuris gerai veikia. Gal geriau pradžiai ir apsistoti ties tokiu variantu? Jeigu tai būtų paprastų automobiliu lizingas, tačiau labai patogių važiavimui, gal man to ir užtektų? Juk galėtų būti tiesiog kažkas greito, lengvo, gal net su priekiniais varomais. Visai nebūtina su pirmąja mašina iškart tapti išskirtiniu vairuotoju ir savininku, tokius pokštus galima visada pasilikti ir ateičiai. Taigi, man smagu suprasti, kad aš turiu tiek daug pasirinkimų, tačiau, kaip visada yra ir tas nemalonus dalykas: kas iš tų pasirinkimų, jeigu visgi nežinau, ką rinktis, jeigu nežinau, ko noriu. Argi tai nėra du blogiausi dalykai gyvenime – pirmas yra nebūti laisvam ir norėti būti laisvu, ir antras – tapti laisvu, ir nežinoti, į kurią pusę eiti… Lauksiu patarimų ir paaiškinimų, gal kažkas susidūrėte su panašiais dalykais.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress