Įdomūs straipsniai

November 15, 2015

Kai sensta veido oda…

Filed under: 1 — admin @ 12:06 pm

Laiko ženklai palieka pėdsakus ne tik istorijos vadovėliuose, bet ir mūsų veiduose. Jeigu  norite tikrai stulbinančių rezultatų, tenka pasitelkti tokias priemones kaip odos atjauninimas lazeriu. Ir visdėlto išlieka skaudu, kad laikas bėga, negalime pasilikt tokie, kokie buvome kadaise.

Amžinos jaunystės kultas

Visgi ne kiekvienas laiko padarinys mums kelia nostalgiją ir norą viską ištaisyti, kaip kad raukšles panaikina odos atjauninimas lazeriu, kaina net nebesvarbia, kai norisi jaunesnio veiduko. Tarkime, jeigu baigiate universitetą, mokyklą ar pagaliau gaunate paaukštinimą darbe, tai tikrai nesakysite, jog tai tokie dalykai, kurių norėtumėte atsisakyti. Kartais pasvajojame, kad vis dar būtų lengvabūdiški studentiški laikai, bet paskui sakome, kad dabar geriau. Arba, jeigu ir norime grįžti į jaunystę, tai tik tam, kad nebūtų būtinas frakcinis odos atjauninimas lazeriu, kad oda tiesiog vis dar būtų jauna ir graži. Vadinasi, būtent išvaizdoje spinduliuojanti jaunystė ir yra tas taip trokštamas dalykas. Argi ne keista? Laikui bėgant visose srityse tampame labiau kompetentingi, kažką daugiau suprantame, įgyjame ir materialinių, ir kitokių vertybių, o vis tiek kažkodėl labiausiai ilgimės jaunystės požymių veide. Dėl to ir toks populiarus odos atjauninimas lazeriu.

Kultūros ir sociumo tyrinėtojai nuolat kalba apie tai, kad dabar labai svarbu yra jaunystės kultas, ir tai užprogramuoja dabartinė kultūra. Kadaise būtent seni ir išmintingi žmonės buvo didžiausia vertybė. Taip ir būdavo viskas suprantama – senatvė buvo vertybė, nes tai reiškė išmintį. Dabar net ir filmai atsigręžia į pasikeitusias tradicijas. Brolių Coenų filmas „Šioje žemėje nėra vietos senukams“ iš tiesų nagrinėja kitokius klausimus, tačiau pats ironiškas pavadinimas yra taiklus. Jaunystė parduoda, todėl naudojama reklamoje, jaunystė visur, ir visos jaunystės naktys nuolat tarsi tirpsta tarp pirštų, varva, bėga, jas sunku pagauti, sugriebti, suvaldyti. Taigi ir kiekvienas žmogus iškart nori rinktis atrodyti jaunesnis. Pirmiausiai norisi atrodyti jaunai, jaustis gerai, o tik tada svarbu pasiekimai. Gerai, kad visa industrija jau pažengusi taip, kad įmanoma ir odos atjauninimas lazeriu kaina visai prieinama kiekvienam žmogui, o ne tik išrinktiesiems. Taigi, galima bandyti kovoti su bėgančiais metais.

Veiksmingos priemonės

Jeigu pasikalbėtumėte su bet kuria moterimi, kuriai rūpi jos išvaizda, ji jums galėtų papasakoti labai nemažai apie tai, kaip prižiūrėti veidą. Tam tikrame amžiuje dar nėra reikalinga frakcinis odos atjauninimas lazeriu, nes labiau reikia dėmesį skirti paprastiems odos priežiūros žingsniams. Tačiau sulaukus tam tikro amžiaus kaip tik veido odos atjauninimas lazeriu tampa viena geriausiai veikiančių priemonių.

Kol dar nesimato jokių raukšlių, pirmųjų senėjimo požymių, tada pakanka tiesiog tinkamai rūpintis savo oda. Nes čia taip pat yra labai daug pakasta išminties. Kuo labiau rūpiniesi savimi ankstesniame amžiuje, tuo daugiau labiau gali džiaugtis savo išvaizda paskui. Tarp moterių, kurios labai prisižiūri savo išvaizdą, yra toks pasakymas. Iki dvidešimt penkerių – ką gamta davė. Nuo dvidešimt penkerių iki keturiasdešimt – kiek pavyksta pačioms rūpintis. O paskui jau – ką įdėjote į save anksčiau. Taigi, jeigu norite būti jaunos, gražios, turite rūpintis savo oda, ją drėkinti, vartoti tinkamą maistą. Tada odos atjauninimas lazeriu gali nusikelti ir vėlesniam laikui, juk nebūtina viską padaryti dabar. Jaunystėje geriau nerūkyti, vartoti daug antioksidantų turinčių daržovių, vaistų, gerti daug vandens, stengtis visada pakankamai išsimiegoti. Tokie dalykai leidžia pajausti savo odos pačias geriausias savybes.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress