Įdomūs straipsniai

June 12, 2015

Kaip nepaklysti suknelių gausoje

Filed under: Suknelės — admin @ 3:01 pm

Kai spintoje ima trūkti naujos gražios suknelės, atrodo, kad išsirinkti „tą vienintelę“ yra kone neįmanoma. Tačiau gerai apgalvotas paieškos planas padeda pasipuošti žavingai ir nebrangiai. Vienas puikių pavyzdžių yra nuolaida aniston suknelei. Pasinaudojus proga, galima mėgautis  patraukliu įvaizdžiu ne vieną kartą.

Paslaptinga kodų kalba

Aprangos kodai šiame amžiuje naudojami ne taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau jų išmanymas – didelis privalumas, padedantis išsirinkti suknelę net tuomet, kai kodas nėra griežtai nurodomas. Pavyzdžiui, „Black tie“ pasižymi griežčiausiais reikalavimais aprangai.

Tai – ženklas prabangių, itin oficialių iškilmių arba operos, baleto teatro lankytojams. Damos turėtų vilkėti ilgas baltas, sidabro atspalvio arba juodas sukneles, pasiūtas iš prabangaus audinio. Šie drabužiai turėtų būti berankoviai. Jei oras vėsus, prie suknelės galima priderinti apsiaustą, ilgas, alkūnes dengiančias pirštines.

Aprangos kodas „White tie“ yra šiek tiek paprastesnis. Jis taip pat tinka prabangių iškilmių proga. Tai – šaunus pasirinkimas, jei šventė (vestuvės, kompanijos vadovo jubiliejus) vyksta dvare, pilyje ar panašioje erdvėje. Tam gali tikti ir žavinga aniston suknelė arba ilgo sijono ir puošnios palaidinės derinys. Drabužių spalva nėra vertinama griežtai.

„Cocktail dress“ – aprangos kodas, idealiai tinkantis vestuvėms, gimtadieniams, šventinėms vakarienėms, netgi teatrui. Pasipuošti pagal šį kodą nesudėtinga. Tam puikiai tinka neilga, kelių nesiekianti arba juos kiek dengianti kokteilinė suknelė. Geriausia šiuo atveju rinktis kuklesnius, vienspalvius vakarinius drabužius. Pageidautina, kad pečiai būtų atviri, tačiau vėsesniu oru juos galima pridengti šaliu ar net paltu.

Net ir nebrangi suknelė aniston gali praversti įvairiomis progomis. Nustačiusios būsimo renginio tipą, galite lengvai nuspręsti, kokio tipo drabužio jums reikia. Tuomet tereikia pratęsti paiešką pagal figūros ir kainos subtilybes.

Grakštus kūnas ir patenkinta piniginė

Tam, kad išsiskirtumėte iš vakaro viešnių, nebūtina vilkėti ekstravagantišką drabužį. Puikų įspūdį galite palikti pasirinkusios jums idealiai tinkančią suknelę. Jei norite atrodyti nepriekaištingai, vadovaukitės keliomis gudrybėmis ir efektyviai užmaskuokite figūros netobulumus.

Nerimą kelia pernelyg platūs klubai? Jums puikiai tiks kokteilinė, kelių nesiekianti aniston suknelė. Apatinė tokio drabužio dalis turėtų būti laisvesnė, tačiau griežto, tiesaus kirpimo. Viršutinė dalis, ties krūtine, gali būti prigludusi, gausiau dekoruota, pasiūta iš kitos spalvos ar tekstūros audinio. Labiausiai tinkama iškirptė yra V formos.

Norite, kad liemuo vizualiai susiaurėtų? Pasipuoškite suknele su paaukštintu liemeniu. Po krūtine prasidedanti liemens linija jį ne tik paslepia, bet ir prailgina. Paprastą suknelę galite susijuosti diržu. Tačiau geriau vengti itin plonų arba plačių diržų. Tinkamai parinktas dirželis gali akcentuoti tiek liemenį, tiek klubus. Jūsų dėmesio verta ne viena diržu sujuosta suknelė aniston internetu.

Jei norite užmaskuoti didelę krūtinę, ieškokite akcijos suknelėms su V formos iškirpte. Taip pat jums turėtų tikti laisvai krintantis, smulkiai margintas audinys, tiesus kirpimas. Viršutinė apdaro dalis gali būti pasiūta iš tamsesnės spalvos medžiagos. Mažą krūtinę išryškina negilios, aukštos iškirptės, išskirtinis, kontrastingas viršutinės dalies audinys. Jei trokštate nukreipti dėmesį nuo plačių pečių, jums puikiai tiks drabužis pūstomis, plačiomis rankovėmis. Siaurus pečius vizualiai praplatina berankovės ar petnešėlėmis puoštos suknios.

Internete galite rasti daugybę skirtingų suknelių modelių. Naudodamas patogią elektroninės parduotuvės paieškos sistemą, greitai rasite reikiamo kirpimo, dydžio ir spalvos suknelę. Pasinaudojusios patrauklia nuolaida aniston suknelei, galite mėgautis komplimentais kaskart, kai ją vilkėsite. Be to, tai – šauni proga sutaupyti ir įsitikinti, kad puikią išvaizdą sukuria sumanumas, o ne pinigai.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress