Įdomūs straipsniai

December 30, 2015

Kaip orientuotis skelbimų miške

Filed under: Skelbimai — admin @ 6:30 pm

Apskritai skelbimai internete yra didelis gyvenimo palengvinimas kiekvienam žmogui. Visada paprasčiau orientuotis skelbimuose tada, kai žinai kelis pagrindinius dalykus. Norite, kad būtų lengviau ir sėkmingiau? Štai jums keletas paprastų,  bet veiksmingų patarimų.

Kaip įdėti gerą skelbimą

Paprastai nemokami skelbimai internetu turi labai daug įvairių kategorijų, kuriose atsiranda tie įvairūs skelbimai. Jeigu jūs norite paskelbti apie kažkokius daiktus ar paslaugas, pirmiausiai turite įsigilinti į tas kategorijas ir nuspręsti, kurioje turėtų atsidurti jūsų skelbimas. Jeigu įkelsite skelbimą į netinkamą kategoriją, tai nereiškia, kad kažkas išims ar ištrins jūsų skelbimą. Tačiau tikriausiai nutiks taip, kad vėliau nesulauksite žmonių dėmesio. Jei, pavyzdžiui, norėdami parduoti stalą, įdėsite skelbimą ne į baldų kategoriją, o į, tarkime, nekilnojamojo turto, tai žmonės, kurie ieško stalų, tiesiog neras jūsų skelbimo ir nieko nesužinos apie stalą. O tie, kurie ieško buto, tikrai tarp butų skelbimų aptikę ir stalo skelbimą, juo nesusidomės.

Taigi, prieš skelbiant gerai pažiūrėkite, kaip atrodo tie skelbimai internetu. Kur yra kokia kategorija, kokios yra kategorijų kategorijos ir pan. Dar prieš talpinant skelbimą pabandykite įsivaizduoti, kur galėtų atsidurti jūsų skelbimas. Tada ir pasistenkite, kad jūsų skelbimu talpinimas internete nenueitų veltui. Kas liko dar? Dar jums reikia parašyti tikslų ir aiškų skelbimą. Labai svarbu, kad būtų pakankamų ir gerų nuotraukų. Taigi, nebijokite gerai nufotografuoti objekto. Jeigu kažką parduodate, padarykite nuotraukų, kur matytųsi ir mastelis, ir įvairios daikto pusės, tiek gražiausios, tiek baisesnės. Pirkėjas vis tiek prieš pirkdamas pats įvertins daiktą ir apžiūrės jį, todėl jums geriau iš karto atidengti visas kortas. Jeigu norite nuomoti ar parduoti būstą, naudokite normalų kitinį objektyvą, o ne tokį, kuris iškraipo erdvės pojūtį. Skelbimai internetu dažnai būna apgaulingi, kai matome neva labai didelį kambarį, o iš tiesų jo plotas siekia vos kelis kvadratinius metrus, tačiau pati nuotrauka būna daryta su tokiu objektyvu, kuris išlenkia vaizdą. Aprašymą parenkite be klaidų. Jums tik atrodo, kad niekas nepastebi klaidų, bet iš tiesų jos labai atmuša norą kažką pirkti. Juk, kai matome kokias nors reklamas per televiziją, arba regime juos stotelių stenduose, tai ten klaidų beveik nebūna. Tad ir jūs susitelkite į kokybę. Nereikia tuščios beletristikos – stenkitės rašyti tik reikalingą informaciją, tiksliai apibūdinkite esmines daikto ar paslaugos savybes.

Kaip rasti gerą skelbimą

Jeigu patys ieškote skelbimų, tada ieškokite naudodamiesi kategorijų pagalba. Skelbimų puslapiuose taip pat turbūt rasite ir papildomus kriterijus, kuriais pasinaudodami galėsite sužinoti daugiau. Gal jums, ieškant būsto nuomos, reikia iškart pasižymėti, už kokią kainą ieškote. O gal – kokiame rajone planuojate gyventi, o gal reikia pažymėti, kokio ploto būstas domina. Tokie papildomi kriterijai bus gerai, nes filtras jums neleis matyti skelbimų, kurie jums tikrai netinka. Juk tai yra ne kas kita, kaip laiko gaišimas, kai skaitote viską iš eilės. Tuo skelbimai internetu ir skiriasi nuo prekybos turguje, kad čia galite greičiau pereiti per visą virtualų turgų ir iškart surasti tai, ko ieškote, arba pamatyti artimiausius pasirinkimus, panašiausius į jūsų tikslą. Jeigu skelbimas jums atrodo neaiškus, neparašytos detalės, neskubėkite skambinti ir klausinėti. Dar prieš tai paieškokite aiškesnio skelbimo. Rinkitės daiktą tada, kai jau peržiūrėsite visus skelbimus ir iš jų galėsite išsirinkti pačius tikriausius prioritetus.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress