Įdomūs straipsniai

October 21, 2015

Kaip pasirinkti tobulą megztinį?

Filed under: Drabužiai — admin @ 4:23 pm

Atėjus šaltajam metų laikui megztinis tampa kone nepakeičiamu drabužiu. Įvairių stilių, iš skirtingų audinių pasiūti ir numegzti megztiniai moterims padeda ne tik mėgautis šiluma, bet ir išlikti žavioms. Jei norite išmėginti megztinių grožio triukus, patariame išsirinkti naują drabužį pagal figūros tipą. Tokiu būdu galite efektyviai išryškinti savo privalumus ir užmaskuoti trūkumus.

Stačiakampis. Jei priklausote šiam figūros tipui, tikėtina, kad ne itin džiaugiatės neryškiu liemeniu. Tačiau galite pasidžiaugti dėl dailios nedidelės krūtinės, proporcingų pečių. Jei norite vizualiai priartėti prie smėlio laikrodžio figūros tipo, drąsiai rinkitės per liemenį diržu sujuosiamus arba surišamus megztinius. Dailų drabužį galite įsigyti net ir elektroninėje parduotuvėje, kurioje siūlomi megztiniai moterims pigiau.

Jums taip pat tinka drabužiai aukštu kaklu – tokie megztiniai internetu yra kone lengviausiai randamas rezultatas. Kalbant apie audinius ir tekstūrą, jums geriausia rinktis stambaus mezgimo drabužį. Neapsiriksite pasirinkusi laisvo kirpimo megztinį ir suderinusi jį su siauromis kelnėmis ar sijonu.

Obuolys. Siauri pečiai ir klubai – esminiai jūsų figūros privalumai. Todėl besirinkdamos drabužius stenkitės juos išryškinti, o platų liemenį ir pilvuką – užmaskuoti. Ilgi megztiniai moterims yra vienas geriausių pasirinkimų. Tokie drabužiai puikiai paslepia nepageidaujamus apvalumus ir vizualiai pailgina liemenį.

Taip pat pasvarstykite ir apie sujuosiamus megztinius. Tačiau tokiu atveju rinkitės modelius, kurių sujuosiamoji dalis yra ties liemeniu, ne po krūtine. Naudojant diržą gali būti patobulinti net įprasti, neįmantraus dizaino nerti megztiniai. Tačiau venkite plonų dirželių – jie tik akcentuoja platų liemenį. Jei norite išryškinti krūtinę, galite drąsiai rinktis megztinius su V ar laivelio formos iškirpte.

Kriaušė. Šios figūros atstovės neretai kompleksuoja dėl pernelyg plačių klubų. Tačiau tokią kūno ypatybę nesunku užmaskuoti. Jei norite suteikti figūrai daugiau proporcingumo, jums itin tiks A formos megztinis. Platėjantis siluetas puikiai paslepia plačius klubus ir leidžia jaustis patogiai. Toks drabužis itin vertas jūsų dėmesio, jei jo pečiai dekoruoti karoliukais, kniedėmis ar kitomis puošybos detalėmis. Tinka ir pūstos rankovės.

Plačia, didele, laisvai krentančia apykakle puošti silti megztiniai moterims – taip pat geras pasirinkimas. Neprašausite ir pasirinkusios V, laivelio, širdelės formos iškirptę. Ji nukreips dėmesį nuo jūsų klubų į dailią krūtinę ir pečius. Be to, taip dekoruoti drabužiai madingi jau ne pirmą sezoną.

Smėlio laikrodis. Tokia figūra neretai vadinama tobulai moteriška. Tačiau netinkamai parinkti drabužiai gali sudarkyti net pačias patraukliausias proporcijas. Jei norite akcentuoti siaurą liemenį, harmoningai atrodančius pečius bei gundančiai apvalius klubus, laikykitės kelių taisyklių. Net jei jūsų krūtinė didelė, nebijokite rinktis aptemptą drabužį. Tokie megztiniai moterims smėlio laikrodžio figūra tinka tiesiog idealiai, nes akcentuoja ypatingas proporcijas.

Jei nerimaujate dėl plačių klubų, galite rinktis megztinius su ties krūtine dekoruota dalimi. Tinka ir gilesnė iškirptė. Tokiu būdu nukreipsite žvilgsnį nuo apatinės kūno dalies. Tačiau griežtai venkite plačių drabužių. Storų siūlų, laisvi megztiniai moterims plačiais klubais ir lieknu liemeniu visiškai netinka, nes paslepia dailų liemenį. Gerokai išmintingiau rinktis kiek laisvesnius, tačiau tiek liemeniu susegamus, surišamus megztinius.

Šiltas, patogus, stilingas megztinis praverčia ne tik žiemą, bet ir žvarbią rudens, pavasario dieną ar vėsesnį vasaros vakarą gamtoje. Dėl modelių gausos megztiniai internetu ir įprastose parduotuvėse lengvai pritaikomi prie sportinio, laisvalaikio ar griežto klasikinio stiliaus. Tereikia trupučio žinių, ir megztiniai moterims tampa tikrais grožio, elegancijos sąjungininkais. Todėl skirti dėmesio gero megztinio paieškai tikrai verta.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress