Įdomūs straipsniai

February 25, 2015

Kokie kombinezonai kur tinka

Filed under: Drabužiai — admin @ 2:08 pm

Kai kombinezonai tik atsirado, niekas tikriausiai jų neįsivaizdavo kaip savarankiško viršutinio drabužio. Nes tai buvo kaip pižamos vyrams (galite matyti senose nuotraukose). Vėliau jie buvo geras daiktas darbininkams, tai tapo darbo apranga. Šiais laikais kombinezonai turi daug savo veidų, daug savo funkcijų. Juos galima aptikti atliekant įvairius drabužio vaidmenis. Taigi, panagrinėkime, kokių jų yra, ir kokius juos galima turėti.

Naminiai

Labai įdomi neseniai paplitusi rūšis yra tokie naminiai kombinezonai, su kuriais gali atrodyti gana juokingai ir vienu metu jaustis tikrai jaukiai. Tai dažnai šilti kostiumai, neretai turintys ir labai šmaikščią, malonią išvaizdą. Pavyzdžiui, visai normalus ir įprastas dalykas jau dabar atrodo toks kombinezonas, ant kurio būtų Betmeno ženklas. Ir gražu, ir įdomu, tiesa? Taip ir yra. Taip pat kombinezonai moterims gali nustebinti ir savo kitokia derme. Tarkime, jie net gali būti kaip kokio mielo gyvūno kostiumai, pavyzdžiui, didelio triušio ar meškino. Tai tikri namų jaukumo drabužiai. Ne visiems jie gali tikti ir patikti, bet tiems, kam patinka, tikrai bus iš ko rinktis gerose interneto parduotuvėse.

Darbo

Žinoma, kad tiek vyriški, tiek moteriski kombinezonai gali būti skirti darbui. Dažnai matome žmones su šviečiančiais rūbais, tiksliau, kostiumais, kuriuose yra įmontuotos šviesą atspindinčios juostelės (atšvaitai). Jie naudingi ir reikalingi tada, kai žmogus turi dirbti lauko aplinkoje. Kelio darbininkai, statybininkai, policininkai, apsauginiai – tie, kurių judėjimas gali būti ir lauke, tamsoje arba tiesiog tamsiose aplinkose, apsaugo save ir savo gyvybė tokiomis detalėmis. Žinoma, ne visi darbo drabužiai turi šviesti. Sodininkai gali labai mėgti kombinenzonus, kurie būtų tiesiog džinsiniai. Taip pat ir kitokių darbų atstovai.

Slidinėjimo

Kaip matome, neretai kombinezonai, internetu ar parduotuvėje pirkti, turi daug funkcijų. Taigi, ir kokie nors slidinėjimo rūbai gali būti tokie, kurie apsaugos mus nuo šalčio, vėjo, padės išlikti budriais ir laimingais. Kam tai gali nepatikti? Tik reikia mokėti išsirinkti. Taip pat ne tik slidinėjimui, bet ir kitokiems sportams kartais reikalinga tokio tipo speciali apranga. Pavyzdžiui, alpinisto, kartais net kario. Be to, gali būti reikalingas šis rūbas ir narui – tai, ką vadiname naro kostiumu, juk taip pat yra kombinezonas. Tik labai atsparus ir saugus.

Vasariniai

Toliau prieikime prie šių laikų išradimo – kombinezonų kaip stilingų drabužių, kuriuos moterys kasdien gali dėvėti ir puikiai atrodyti. Pavyzdžiui, įvairūs margi, gėlėti ir kitaip dailiai mus traukiantys gražūs kombinezonai gali tikti vasarai. Jie gali būtin su ilgomis kelnėmis, jos gali apačioje susitraukti guma. Taip pat kelnės gali būti ir aptemptos apačioje. Gali būti ir su ilgomis rankovėmis, ir trumpomis. Vasarą, sakykime, gal net bus ne rankovės, o tik petnešos, taip pat nebūtinai ilgos kojų klešnės – gali būti šortukų pavidalu. tokie rūbai bus populiarūs ir būdami džinsiniai.

Elegantiški

Elegantiski kombinezonai, pasirodo, net gali tikti prabangiems vakarėliams. Oho, kaip viskas pasikeitė. Šiais laikais mes jau nebeprivalome rengtis taip, kaip yra griežtai numatyta. Kombinezonas, buvęs atstumtas rūbas, nemėgtas ir nelaikytas gero skonio garantu, išsikovojo visai kitokias pozicijas. Dabar jis – gražus ir prabangus drabužis, kuriuo privilioti galima ne vieną stileivą. Seksualus elegantiškas juodas, priderinta rankine ir papuošalais, gal  net perlų vėriniais – toks jis gali būti. Jeigu norite rengtis iš tiesų patraukliai, džiaukitės, kad turite tokių puikių rūbų, kaip elegantiškas kombinezonas.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress