Įdomūs straipsniai

April 27, 2015

Kokie yra būdai greitai gauti norimą automobilį?

Filed under: 1 — admin @ 3:48 pm

Praėjusią vasarą buvote išvažiavę dirbti į užsienį tam, kad pagaliau turėtumėte pakankamai pinigų įsigyti geidžiamą automobilį, bet iki svajonės vis tiek dar trūksta? Jeigu nenorite ar negalite pinigų pasiskolinti iš draugų ar giminaičių, turite dar du būdus įsigyti išsvajotą automobilį – tai padaryti galite paėmę greita paskola arba pasirašę lizingo sutartį. Pateikiame jums pagrindinius dalykus, kuriuos reikia žinoti, jeigu ketinate imti paskolą ar įsigyti automobilį lizingu.

Kas yra lizingas?

Vienas iš populiariausių būdų įsigyti automobilį yra lizingas. Lizingas – tai ilgalaikė nuomos sutartis, kuri už automobilį įpareigoja nustatytu laiku mokėti tam tikro dydžio įmokas ir palūkanas, kol bus sumokėta visa automobilio įsigijimo kaina ir automobilio nuosavybės teisė pereis nuomininkui. Kai kuriais aspektais lizingas gali priminti paskola, iš esmės tai netgi yra prekinio kredito forma, tačiau kredito ir lizingo sąlygos skiriasi. Jeigu svarstote apie lizingo sutarties pasirašymą, pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, kuo skiriasi lizingo rūšys ir kokį lizingą geriau pasirinkti.

Veiklos nuoma suteikia daugiau galimybių

Viena iš lizingo rūšių – veiklos nuoma, pasižymi tuo, jog jūsų pageidaujamą turtą, pavyzdžiui, automobilį įsigyja lizingo bendrovė, o jūs galite juo naudotis iki sutartyje nurodytos datos. Pasibaigus sutarčiai, turite automobilį grąžinti bendrovei arba jį įsigyti. Tokiu atveju automobilio kaina priklauso nuo jo likutinės vertės, nustatytos sandorio pradžioje. Ši lizingo rūšis patraukli tuo, jog per mėnesį galėtumėte mokėti mažesnes įmokas, didesnę įmoką tektų mokėti tik sutarties pabaigoje. Pasirašę veiklos nuomos sutartį turėtumėte galimybę grąžinti automobilį pardavėjui arba pratęsti sutartį, tad ši lizingo rūšis jums suteikia didesnę pasirinkimo laisvę.

Išperkamoji nuoma – kai turite pradinį kapitalą

Kita lizingo rūšis – išperkamoji nuoma arba tiesiog lizingas skiriasi tuo, jog jūsų norimą automobilį pardavėjas parduotų lizingo bendrovei, o jūs turėtumėte išsipirkti automobilį per sutartyje nurodytą laiką. Pasirašius išperkamosios nuomos sutartį, dažniausiai reikalaujama mokėti didesnę pirmąją įmoką, tačiau kai kurios lizingo bendrovės ir bankai pirmosios įmokos dydį leidžia pasirinkti jums patiems. Tačiau žinokite, jog kuo mažesnė pradinė įmoka, tuo daugiau tenka mokėti kiekvieną mėnesį. Kai kurios lizingo bendrovės suteikia netgi specialią paskolą automobiliui – pavyzdžiui, galite užstatyti turimą seną automobilį ir paimti mogo greita paskola.

Vartojimo paskola – greitas būdas gauti pinigus

Išsvajotam automobiliui pinigų galite gauti paėmę paskolą iš banko ar kredito bendrovės. Tai itin paprastas ir greitas kreditas, kurio paraišką galite užpildyti tiesiog internetu. Be to, jeigu jums reikės ne didesnės sumos kaip 10000 eurų, jums nė nereikės vykti į banko padalinį – įvertinus jūsų mokumą ir kitus svarbius duomenis, pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą. Kitas vartojimo paskolos privalumas – be jokio turtinio užstato galite gauti iki 26000 eurų. Paimtos paskolos įmokos ir palūkanos priklausys nuo jūsų finansinių įsipareigojimų istorijos, mokumo, paskolos dydžio. Svarbu ir tai, ar esate banko ar kredito bendrovės, iš kurios norite imti paskolą, klientas – tokiu atveju galite tikėtis tam tikrų nuolaidų. Vartojimo paskola – tai greita paskola visiems, kurie uoliai vykdo savo finansinius įsipareigojimus ir gali sau leisti paimti paskolą, nepatirdami finansinių nuostolių.

Svarbiausia imant greita paskola ar pasirašant lizingo sutartį – apskaičiuoti, kokią sumą galite sau leisti pasiskolinti ir per kiek laiko ją grąžinsite. greita paskola automobiliu važinėtis jums padės greičiau, nei galėtumėte patys susitaupyti papildomų lėšų tokiam pirkiniui. Paėmę greita paskola jūs gaunate pinigus, už kuriuos įsigyjate norimą automobilį, o pasirašę lizingo sutartį galite naudotis automobiliu, bet jis nėra jūsų nuosavybė tol, kol nesumokate už jį nustatytos sumos arba nesibaigia lizingo sutartis. Rinktis jums.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress