Įdomūs straipsniai

May 22, 2016

Kol viena paskola smaugia, kita skuba į pagalbą

Filed under: Paskolos — admin @ 8:34 am

Toli gražu ne visos paskolos apsunkina jūsų gyvenimą ir priverčia įsipareigoti. Kreditų rinkoje egzistuoja toks modernus, bet jau girdėtas terminas – refinansavimas. Tai paskolos isiskolinusiems, kurie nori pagerinti savo paskolos sąlygas bei pakoreguoti terminą, iki kurio privalo tą paskolą grąžinti. Kadangi pirmoji paskola yra brangi, tai antroji šią problemą sumažina ir palengvina jūsų kasdienybę. Kur reikia kreiptis, norint refinansuoti savo paskolą? Kodėl pirmosios paskolos paprastai pasižymi kur kas nepalankesnėmis sąlygomis nei kitos? Ką reikia turėti, norint gauti paskolą įsiskolinusiems? Kaip greitai galima gauti tokią paskolą?

Kelias iki antrosios paskolos – trumpas ir lengvas

Pasiskolinti yra paprasta, tačiau ne visuomet greita ir, iš pirmo žvilgsnio, patraukli paskola, tokia tampa tuomet, kai reikia ją grąžinti. Taip nutiko ne vienam, tačiau jūs galite to išvengti. Jeigu jau esate pasiskolinę, taip pat nevertėtų nuleisti rankų, nes išeitis yra čia pat. Paskolos isiskolinusiems asmenims taip yra suteikiamos paprastai ir greitai.

Gauti antrąją paskolą užtrunka bemaž tiek pat laiko kaip ir pirmąją. Tuo įsitikinti tikrai nesunku, nes jums tereikia susirasti internete kredito bendrovę, kuri teikia refinansavimo paslaugas arba paskolas įsiskolinusiems. Tuomet seka procedūra, kuri yra beveik identiška kaip ir skolinantis pirmąją paskolą.

Paskolų namai ištiesia pagalbos ranką

Turint blogą patirtį sunku vėl iš naujo patikėti, jog skolintos lėšos išgelbės jūsų finansinę situaciją. Visgi baimės išlieka baimėmis, o drąsūs ir ryžtingi žmonės randa patrauklių ir iš tiesų naudingų būdų savo finansinės naštos sumažinimui. Vienas iš jų – paskolų klubas.

Ten, kur žmogus paskolina žmogui, visuomet galima rasti optimalių sprendimų. Kai skolinimo procese bendrauja dvi suinteresuotos pusės, o sąlygas galima keisti pagal susitarimą, pasiekiami puikūs rezultatai. Greitos paskolos isiskolinusiems išsprendžia problemas akimirksniu, o buvę vargai greitai pasimiršta.

Pirmoji paskola – saldi nuodėmė

Skolinantis pirmąjį kartą galima pasiklysti pasiūlymų jūroje, o sprendimas, kurį priimsite, gali jus nuvesti ne visai teisingu keliu. Bet kokiai veiklai reikalinga patirtis. Ne išimtis ir paskolų rinka, kurioje taip pat kartais siekiama pasipelnyti. Kodėl taip jau nutinka, kad pirmosios paskolos sąlygos būna ganėtinai prastos, o tik po to paaiškėja, jog gerokai permokėjote?

Pagrindinė priežastis – laikas. Jeigu pinigų prireikia greitai, tuomet laikas būna ne jūsų naudai. Visus, su pinigais susijusius, sprendimus reikia priimti atsakingai ir neskubant, tačiau įvairios priežastys nulemia skubėjimą ir neapdairumą.

Antra, taip pat dažnai pasitaikanti, priežastis – patirties stoka ir sąlygų neišmanymas. Jeigu nesuprantate, ką darote, realu, jog galite ir suklysti. Taip nutinka visiems, kurie skolinasi pinigų pirmą kartą.

Rimti reikalai išsprendžiami paprastaus ir nuoširdaus pokalbio metu

Jeigu jums atrodo, kad paskolos suteikimas turi būti oficialus ir ilgai trunkantis procesas, pagalvokite iš naujo. Jeigu jums prireikia vartojamojo kredito, šiais laikais tokie klausimai gali būti išspendžiami per 5 minutes. Kredito įstaigos darbuotojas patikrina jūsų kredito istoriją ir pinigai netrukus atsiduria jūsų rankose. O kaip viskas vyksta tiems, kurie jau turi paskolą ir nori ją refinansuoti?

Situacija analogiška, tačiau yra vienas esminis skirtumas. Norint refinansuoti savo pirmąją paskolą, jums reikės su savimi turėti galiojančią kitos kredit įstaigos vartojomo kredito sutartį. Tuomet viskas vyksta taip pat, kaip ir skolinantis pirmąjį kartą.

Paskolos isiskolinusiems – tai lyg gaivaus oro gurkšnis visiems, kuriuos neatsargi klaida įkalino griežtuose finansiniuose gniaužtuose. Laimei paslaugų sferoje situacija gerėja, o žmonės didėjančios pasiūlos akivaizdoje sutaupo pinigus ir gali lengviau įgyvendinti savo norus.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress