Kontaktiniai lęšiai – kaip įsidėti

Geras regėjimas, kai tik to reikia. Norite matyti geriau, bet nedrįstate nešioti akinių? Kontaktinių lęšių dar nesate nė karto išmėginę? Eikite pas gydytoją oftalmologą ir sakykite, kad jums rūpi kontaktiniai lesiai kaip įsidėti juos į akis, kad neiškristų ir nesukeltų kitų nepatogumų. Gydytojas tikrai jums viską paaiškins.

Kontaktiniai lęšiai

Galėsite matyti vėl ryškiai ir gerai, o aplinkiniai net nepastebės, kad turite regėjimo sutrikimų. Svarbiausia yra pasitarti su specialistu, prieš pirmą kartą naudojantis kontaktiniais lęšiais. Priešingu atveju, galite turėti problemų. Mat kontaktiniai lesiai yra regos korekcijos priemonė. Tai nėra aksesuaras, kurį galėtumėte naudoti bet kaip ir bet kada. Specialisto konsultacija ir patarimai jums suteiks daugiau žinių apie šią regos korekcijos priemonę. O pirmą kartą besiryžtantiems pasinaudoti kontaktiniais lęšiais asmenims bus ir paaiškinta, kaip isideti kontaktinius lęšius, kad jie užtikrintų ne tik gerą regėjimą, bet ir komforto jausmą.

Naudinga pasidomėti:

Patars specialistai

Jeigu jus tikrai domina kontaktiniai lesiai kaip isideti juos pirmą kartą pamokys ir patars specialistas optikoje ar gydytojas. Svarbiausia nesibaiminti. Jeigu pajutote, kad jūsų regėjimas silpsta, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jis patars, ką toliau daryti. Galbūt akinių iškart ir neišrašys. Na, o jeigu jau taip nutiktų, nesibaiminkite. Jeigu nenorite visą laiką nešioti akinių, galite prašyti, kad jums būtų paskirti kontaktiniai lesiai. Dabar lęšiai gaminami patys įvairiausi – spalvoti, silikoniai, skaidrūs ir taip toliau. Tikrai rasite sau tinkamus lęšiukus. Juk matyti ryškiai ir aiškiai norime visi. Jeigu jau naudojant lęšius kyla dar kokių nors klausimų, galite kreiptis į gydytoją ar tiesiog internete pasižvalgyti. Įvedę frazę kontaktiniai lesiai atsiliepimai rasite žmonių, kurie naudojasi kontaktiniais lęšiais, atsiliepimų, pastebėjimų ir patarimų apie vienokias ar kitokias situacijas, susijusias su lęšiais. Žinoma, jeigu jaučiate diskomforto jausmą, matote prasčiau ar jums kyla kitokių problemų, nešiojant lęšius, būtinai kreipkitės į gydytoją oftalmologą. Jis geriausiai patars, ką daryti, esant vienai ar kitai situacijai. Net jeigu jums nerimą kelia, kaip isideti lęšius, kad nepažeistumėte akies, kad nekiltų jokių komplikacijų ir kad lęšiai tvirtai laikytųsi, kreipkitės į specialistus. Jie tikrai padės ir paaiškins, kaip taisyklingai įsidėti ir išsiimti kontaktinius lęšius.

Ir dėl grožio

Kai kurie lęšių nori tik akių spalvai pakeisti. Nepaisant to, kokie bebūtų kontaktiniai lesiai kaip juos įsidėti pirmą kartą geriausiai ir aiškiausiai gali patarti specialistas. Nesibaiminkite ir nesigėdinkite pasiteirauti ir paprašyti pagalbos. Lęšiai, ar jie yra spalvoti, ar skaidrūs, vis tiek reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių prieš juos naudojant. Netgi internete yra vaizdelių, kuriuose demonstruojami kontaktiniai lesiai kaip įsidėti juos rodoma vizualiai.

Taigi, jeigu po kiek laiko vėl primiršote, kaip taisyklingai įsidėti lęšius, galite pažiūrėti internete nufilmuotą parodomąją pamoką. Įsidėti, išsiimti nėra labai sunku tada, kai jau esate įgudę ir tai darote ne pirmą kartą. Taigi, kontaktinius lęšius galite nešioti ne tik tada, kai jūsų regėjimas paprastėjęs. Mat dabar yra gaminami ir spalvoti kontaktiniai lęšiai be dioptrijų, kurie skirti asmenims, norintiems pakeisti savo akių spalvą. Spalvoti kontaktiniai lesiai kaina nelenkia įprastų skaidrių kontaktinių lęšių. Dabar pačių įvairiausių lęšių galite įsigyti už jums prieinamą kainą.

Taigi, ar tai bus lęšiai, skirti pagerinti regėjimą, ar tiesiog spalvoti lęšiai be dioptrijų, jie gali tapti ir jūsų įvaizdžio dalimi. Skaidrūs lęšiai yra nepastebimi, tad juos dažniausiai renkasi tie žmonės, kurie nenori išsiduoti, jog turi regėjimo problemų. Spalvotais kontaktiniais lęšiais paprastai mėgsta pasipuošti jaunimas. Neįprasta, kitokia ar tiesiog ryškesnė akių spalva dabar yra kai kurių jaunuolių saviraiškos, įvaizdžio dalis. Ir nebijokite domėtis, klausti, kas yra geri, kokybiški kontaktiniai lesiai kaip įsidėti juos, kaip išsiimti ir kaip naudoti, kad jie būtų patogūs visą galiojimo laiką.

Talpinkite įdomius straipsnius