Įdomūs straipsniai

April 21, 2013

Kroviniu pervezimas

Filed under: 1 — admin @ 8:47 pm

Greitas ir kokybiškas pervežimas

Lietuvoje jau įprasta, kad vis daugiau žmonių išvažiuoja į užsienį ir vis daugiau mūsų draugų ir pažįstamų keliauja ne tik atostogauti, pailsėti, bet ir ilgam pagyventi į svečias šalis. Bendravimas ir santykių palaikymas per atstumą nėra lengvas dalykas, tad skirtingose pasaulio šalyse gyvenantiems artimiesiems, draugams ar net mylimiesiems tenka artimiau susipažinti su tuo, kokios yra pašto paslaugos, kas yra kroviniu pervezimas į užsienio šalis ir kitos priemonės, kuriomis galima bent šiek tiek pasijusti, esant arčiau artimo žmogaus. O gal atvirkščiai – Jūs dažnai keliaujate atostogauti ar šiek tiek pasisvečiuoti į užsienio šalis ir kroviniu prisirenka tiek, kad ne visada savarankiškas pervezimas yra patogus, būtent todėl tenka kartais pasinaudoti galimybe patiems skristi lėktuvu, nesukant galvos dėl šalyje likusių kroviniu, o juos tiesiog patikėti paštui ar gabentojams, kuriems svarbu kokybiškas, greitas ir patogus Jūsų daiktų pervezimas.

Kuo naudingas kroviniu pervezimas? Tai puiki galimybė ne tik patogiai, bet ir greitai parsigabenti ar nusiųsti siuntą į užsienio šalis. Vis dažniau šia paslauga naudojasi lietuviai, gyvenantys užsienyje, siųsdami lauktuves savo giminėms ir draugams į tėvynę. Būtent todėl patys populiariausi maršrutai yra kroviniu pervezimas i norvegija, kroviniu pervezimas i anglija, o taip pat ir kroviniu pervezimas airija lietuva. Tai pagrindiniai maršturai, kuriais keliauja kroviniai. Būtent šiais maršrutais kelis kartus į savaitę yra vežami įvairūs kroviniai. Iš kelių Lietuvos miestų kas kelias dienas pajuda mirkoautobusiukai, kurie veža keleivius ir siuntas į užsienį ir iš jo.

Kodėl verta naudotis tokiu pervežimu? Pagrindinė priežastis, kodėl kroviniu pervezimas is vokietijos ar kitos šalies yra toks populiarus, pirmiausia, tai dėl nedidelės gabenimo kainos. Nepaisant to, koks yra Jūsų siunčiamas krovinys, Jūs mokate nustatytą kelionės kainą ir esate garantuotas, kad kroviniai tikrai pasieks gavėją. Vairuotojas surenka visas siuntas ir veža adresatams. Kai išsiunčiate tokį siuntinį, Jums tereikia varuotojui palikti žmogaus numerį, kuris ateis pasiimti krovinio. Vairuotojas, atvažiavęs į sutartą vietą, paskambina visiems siuntinių gavėjams ir palaukia, kol gavėjai atvažiuos krovinių pasiimti. Tai ne tik pigus, bet ir greitas kroviniu pervezimas panevezyje ar kitame pristatymo mieste. Visi kroviniai iš pagrindinių šalių, tokių kaip Danija, Norvegija ar Anglija, atkeliauja per parą laiko. Argi tai ne puiku? Juk siunčiant didelę siuntą paštu, gavėjas jos gali laukti net kelias savaites. Be to, ne retai pašte pasitaiko įvairių nesusipratimų. O čia Jūsų siuntinys pasieks gavėją jau po paros laiko.

Dar viena priežastis, kuomet yra dažnai naudojamas kroviniu gabenimas siauliuose ar kitame Lietuvos mieste, kuriame pristatomos tokios siuntos, yra tuomet, kai į tėvynę grįžta patys emigrantai. Žmonės, ne vienerius metus pragyvenę svečioje šalyje, keliaudami namo, dažniausiai turi nemažai daiktų. Keliaujant lėktuvu, leidžiamas tik nedidelis rankinis bagažas. Kitas bagažas yra ribojamas ir, priklausomai nuo bagažo svorio, už jį reikia mokėti nemažus pinigus. Būtent todėl žmonės, grįžtantys iš netolimų užsienio šalių, dažniau renkasi patys keliauti lėktuvu su rankiniu bagažu, o likusį bagažą patiki vairuotojams, kurie veža siuntinius ir krovinius į Lietuvą. Tai puikus pasirinkimas, nes galite pats įduoti savo bagažą vairuotojui, tada važiuoti į oro uostą ir atskridus į tėvynę jau po kiek laiko sulauksite ir savo daiktų. Tai puikus pasirinkimas. Kartais žmonės atsisako vežtis nemažai daiktų vien todėl, kad bagažas lėktuve yra labai brangus. O štai kroviniu pervezimas mikroautobusu yra puiki galimybė atsigabenti visus Jums reikalingus daiktus.

Ši paslauga yra tikrai populiari ir naudinga šiandien Lietuvoje. Vis daugiau žmonių keliauja dirbti ir gyventi į užsienį. Argi nesmagu sulaukti šaunios staigmenos iš savo artimųjų, gyvenančių kitoje pasaulio šalyje? Kroviniu pervezimas yra naudingas ir populiarus ne tik dėl savo nedidelės kainos, bet ir patikimumo, patogumo, o svarbiausia – trumpo gabenimo laiko.

16 Comments »

 1. gabrielle@spatial.conferees” rel=”nofollow”>.…

  thanks!!…

  Trackback by byron — November 17, 2014 @ 12:44 pm

 2. clincher@detroits.plotted” rel=”nofollow”>.…

  tnx for info!!…

  Trackback by michael — November 19, 2014 @ 4:10 am

 3. incinerator@republics.hesitates” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ çà èíôó!…

  Trackback by Dale — November 19, 2014 @ 7:02 pm

 4. doan@bumper.hospitable” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðñòâóþ!…

  Trackback by Ernesto — November 23, 2014 @ 12:50 pm

 5. rechartering@brannon.suspiciously” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ çà èíôó….

  Trackback by dustin — November 28, 2014 @ 10:21 am

 6. transferring@deduce.oops” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðåí….

  Trackback by jimmie — November 29, 2014 @ 12:01 am

 7. melamine@exist.newbury” rel=”nofollow”>.…

  tnx for info….

  Trackback by floyd — November 30, 2014 @ 8:03 am

 8. optics@pooling.kiefferm” rel=”nofollow”>.…

  tnx for info!!…

  Trackback by jason — December 1, 2014 @ 1:00 pm

 9. rickshaw@complection.fervently” rel=”nofollow”>.…

  thank you….

  Trackback by Marc — December 1, 2014 @ 2:43 pm

 10. potboiler@childlike.cooled” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ….

  Trackback by Allan — December 5, 2014 @ 1:59 am

 11. lapels@succession.galina” rel=”nofollow”>.…

  ñýíêñ çà èíôó!!…

  Trackback by Adrian — December 6, 2014 @ 4:04 am

 12. copies@savor.incomparable” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðåí….

  Trackback by marvin — December 15, 2014 @ 3:14 pm

 13. asch@embodiments.identity” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ….

  Trackback by don — January 18, 2015 @ 2:44 am

 14. delphi@guide.eppler” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðþ….

  Trackback by darrell — January 29, 2015 @ 11:21 pm

 15. detract@cruisers.hildy” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî çà èíôó!!…

  Trackback by bill — February 2, 2015 @ 2:05 am

 16. possible@statu.crewcut” rel=”nofollow”>.…

  hello!!…

  Trackback by Erik — February 12, 2015 @ 9:52 am

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress