Įdomūs straipsniai

January 13, 2015

Kuo pakeisti pabodusias užuolaidas?

Filed under: Roletai — admin @ 4:31 pm

Jei jums pabodo senos jūsų užuolaidos ir norite atnaujinti namų interjerą naujomis, galbūt verta susimąstyti apie modernesnį langų dengimo būdą? Štai zaliuzes roletai atlieka tą pačią funkciją, kaip ir užuolaidos, tačiau yra žymiai praktiškesni, jiems reikia mažiau priežiūros ir, tinkamai priderinti, gali nei kiek ne prasčiau puošti kambarį.

Praktiškumas laimi

Jeigu pagalvoję apie zaliuzes, prisimenate vien kiek pasenusias, vieno modelio, baltas, horizontalias juosteles ant virtuvės lango, jums reikėtų susipažinti su dabartiniu žaliuzių ir roletų asortimentu. Vertikalios zaliuzes, plisuotos, medinės, „saulės burės“ – iš daugybės skirtingų rūšių tikrai išsirinksite sau tinkančias ir patinkančias, bei derančias prie esamo ar planuojamo interjero. Roletai taip pat gaminami įvairiausių tipų, konstrukcijų, spalvų ir iš daug skirtingų medžiagų. Zaliuzes ruletai gali būti ne tik dailūs. Šalia to jie yra ir labai praktiški. Visų pirma, juos labai paprastai prižiūrėti. Užuolaidas gali tekti dažnai skalbti, o žaliuzių bei roletų priežiūrai daug laiko skirti neteks. Medinių ar kitokių žaliuzių juosteles pakaks nuvalyti drėgnu skudurėliu, tekstilinėms specialios priežiūros nereikės, o apie roletų valymą galėsite ir visai pamiršti. Antra, zaliuzes roletai kaina tikrai neviršys naujų užuolaidų. Jei pirksite ir dienines, ir naktines užuolaidas kartu su karnizu, sumokėsite daugiau nei kad kainuotų tokio pat dydžio langui pritaikytos zaliuzes roletai. Trečia, nereikės jaudintis dėl galimo išblukimo. Tiesioginiai saulės spinduliai dažnai „pakoreguoja“ užuolaidų spalvą. Įsigiję ryškias, intensyvaus atspalvio užuolaidas, po metų, dviejų, ar net dar anksčiau, galite likti nemaloniai nustebinti nublukusia spalva. Tekstilinės zaliuzes ar roletai yra gaminami iš tokių medžiagų, kurios ilgainiui nebluks ir spalvos nekeis, nepriklausomai nuo to, koks saulės spindulių intensyvumas jiems teks. Dar vienas privalumas, dėl kurio zaliuzes roletai yra pranašesni už užuolaidas – paprastas valdymas. Kartais tenka nemenkai pavargti, kad sunkios naktinės užuolaidos estetiškai atrodytų. Kad tvarkingai kristų ir puoštų patalpą, jas reikia atidžiai klostuoti, o tai atima daugiau laiko nei elementarus virvelės, reguliuojančios žaliuzių ar roletų padėtį, timptelėjimas. Tai tik keletas aspektų užuolaidų nenaudai. Ištikimiausi jų gerbėjai gali ginčytis, tačiau praktiškumas ir patogumas kalba patys už save.

Kur įsigyti?

Žaliuzėmis ir roletais yra prekiaujama visoje Lietuvoje: tiek didmiesčiuose, tiek mažesniuose miesteliuose. Pavyzdžiui, zaliuzes roletai alytuje yra parduodami bent penkiose skirtingose vietose. Asortimentas atskirose parduotuvėse gali skirtis nežymiai, tad verta atsižvelgti į tai, kuris salonas siūlo palankiausias kainas. Jeigu jus domina išskirtinio modelio zaliuzes roletai fotoroletai klaipėda ir Vilnius yra kaip tik tie miestai, kuriuose pasirinkimu nusivilti neteks. Fotoroletai, roletai tinkleliai ir kitos nestandartinės tokio pobūdžio prekės gali būti parduodamos ne kiekviename salone. Tokiu atveju gali tekti pasidairyti internete. Elektroninėse parduotuvėse pirkti patogu ir paprasta. Jose šalia prekių yra pateikiami išsamūs aprašymai, žaliuzių ar roletų matmenys ir kiti duomenys, užtikrinsiantys, kad neįsigysite „katės maiše“. Jei, vis dėlto, norite rinktis tiesiogiai salone, zaliuzes roletai kaune, sostinėje ir kituose miestuose yra paprastai parduodami ne tik specializuotose parduotuvėse, o ir ten, kur prekiaujama langais ar durimis. Tai patogu, jeigu keičiate senus ar ruošiatės įstatyti naujus langus. Vienu šūviu nušausite du zuikius, kartu išsirinkę ir prie interjero derančias langų dekoro detales. Jomis gali tapti žaliuzės roletai, pagyvinsiantys kambarius, suteiksiantys jiems naujų spalvų ir leisiantys sutaupyti laiko, kurį, užuot skyrę namų ruošai, galėsite padovanoti sau ar savo šeimai.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress