Įdomūs straipsniai

January 14, 2016

Mėgaukitės šiltu maistu, kad ir kur bebūtumėte

Filed under: Buitis — admin @ 5:19 pm

Norint gerai atrodyti ir puikiai jaustis, ypač padeda namie gamintas, ekologiškas ir sveikas maistas. Deja, šiandien tai nėra labai lengva: mažai laiko praleidžiame namuose, todėl ir pietaujame kavinėse ar tenkinamės parduotuvių ruošiamais užkandžiais. To išvengti padeda termosai maistui. Juose galima išsaugoti maloniai šiltą maistą visą dieną ir nesvarbu, kur esate – visur galite mėgautis naminiais pietumis.

Natūrali šiluma – patogu ir sveika

Kai kurie iš mūsų galime išvengti kasdienio vaikščiojimo į kavines, nešdamiesi pietus į darbą iš namų ar nusipirkdami jų prekybos centruose. Nusipirktą maistą pašildome beveik kiekvienoje įmonėje, įstaigoje esančioje mikrobangų krosnelėje ir valgydami džiaugiamės tarsi tai būtų sveika. Deja, mikrobangų krosnelė skleidžia organizmui nepalankias bangas, o kai kurie mokslininkai teigia, kad toks šildymas netgi pakeičia maisto produktų struktūrą.

Situacija absoliučiai apsiverčia, kai pasitelkiamas maisto termosas. Jame natūraliai sukuriama temperatūra, įdėjus ką tik pagaminto, dar karšto maisto. Maisto temperatūra, susidūrusi su sandariomis sienelėmis, niekur nedingsta, lieka cirkuliuoti termoso viduje, neleisdama atvėsti ir ten esantiems patiekalams. Todėl bet kada užsinorėję valgyti galite mėgautis išties karštu Jūsų mėgstamu maistu. Tai ne tik patogu, bet ir gerokai sveikiau nei mikrobangomis sušildyti patiekalai.

Mėgaukitės keliais patiekalais

Įprastai maistinis termosas turi dar vieną labai svarbų privalumą. Jame galima laikyti ne vieną patiekalą. Tai reiškia, kad viename termose telpa ir sriuba, ir karštas patiekalas. Keliems patiekalams pritaikyti termosai gaminami sujungiant dvi sandarias dalis. Kiekviena iš jų atidaroma atskirai, viduje esantis maistas nesimaišo, išlieka savo vietose. Tokie stanley termosai maistui ypač mėgstami sunkų fizinį darbą dirbančių ar ilgą laiką lauke praleidžiančių vyrų. Sotūs pietūs ne tik suteikia jėgų, primena namų virtuvę, bet, žinoma, ir sušildo. Kitu atveju dvigubu termosu gali pasinaudoti du žmonės iš karto: tereikia į abi talpas sudėti karšto maisto porcijas.

Atsakingas pasirinkimas užtikrina ilgalaikį naudojimą

Ieškantys kokybiškų termosų, dažnai susiduria su pasirinkimo problema. Termosų šiuo metu rinkoje yra tikrai nemažai. Juos gamina tiek daugiafunkcės bendrovės, tiek specializuotos įmonės, teikiančios klientams aukščiausios kokybės indus, tinkančius sąlyčiui su maistu. Akivaizdu, kad kai reikalingas termosas maistui kaina ne visada turėtų būti svarbiausias kriterijus, tačiau ir į ją verta atkreipti dėmesį, nors dažniau tenka daugiau dėmesio skirti kitoms funkcijoms, charakteristikoms. Bet kuriuo atveju pirkdami neužmirškite keleto dalykų:

  • Bendra išvaizda ir dizainas. Tai nėra svarbiausia, tačiau juk visi norime aplink save matyti akims mielus daiktus, tad termosas neturėtų tapti išimtimi;
  • Karščio išlaikymo trukmė, galinti tęstis nuo vos dviejų iki keliolikos valandų. Todėl iš anksto įvertinkite savo poreikius ir lūkesčius šiuo klausimu;
  • Gamybai naudotos medžiagos. Jeigu saugote savo sveikatą, geriau rinkite ekologiškas medžiagas, kurios jokiais būdais nepaveikia maisto produktų. Žinoma, šis pasirinkimas kainuos kiek daugiau, tačiau jeigu reikalingas tikrai toks maisto termosas akcija leis jį įsigyti ir už įprasto termoso kainą;
  • Talpa. Šis pasirinkimas priklauso nuo Jūsų asmeninių poreikių, valgymo įpročių ir norų. Jeigu norėsite mėgautis keliais patiekalais ar didesniu jų kiekiu, tai bus tiesiogiai susiję ir su termoso talpa;
  • Gamintojas. Termosus gamina įvairios įmonės. Geriausia išeitis – pasidomėti įmonės produkcija, klientų atsiliepimais ir tik tada rinktis produktą. Galite nustebti, tačiau ne visada žymus gamintojas užtikrina geriausią kokybę.

Atsakingai pasirinkti termosai maistui taps kasdieniais Jūsų palydovais, leidžiančiais išlikti savimi ir išsaugoti savo įpročius, kad ir kur bebūtumėte!

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress