Įdomūs straipsniai

February 18, 2016

Mergvakaris pirtyje

Filed under: Laisvalaikis — admin @ 5:35 pm

Kas galėjo pagalvoti, kad mūsų mergvakario atributai bus visai ne velniukų žibantys ragučiai ar pūsti sijonėliai, o pirties reikmenys, alus ir šalta eketė. Paprastai panos linksminasi labai ribotai, tad mes nutarėme pasidaryti laisvą šventę. Tokią, kokios ir norėjome.

Išvyka į SPA centrą

Kaip kilo idėja švęsti mergvakarį būtent taip? Viskas prasidėjo tikriausiai nuo to, kad apskritai jau labai daug laiko svajojome kažką malonaus nuveikti. Vis tekdavo mums, draugėms, priverstinai eiti į renginius ir gimtadienius, kur nenorėdavome būti. Mirtinai įgriso eiti į tas visokias krikštynas, vestuves, klaikius giminių susitikimus. Buvo aišku, kad norime kažko tokio, kas neturėtų ribų, standartų, ir būtų nuostabi pramoga visai mūsų gaujai. Tad pirties reikmenys, Klaipeda, jūra, Palanga – tokie raktažodžiai sukosi mano, kaip organizatorės galvoje. Tikrai norėjosi įspūdingai praleisti laiką. Išnaudoti visas galimybes, padaryti viską, ko norėjosi.

Supratau, kad labiausiai mėgstame atsipalaiduoti per SPA procedūras, gerai, jeigu yra ir baseinas bei pirties reikmenys. Ko tikrai nesinorėtų, tai iš torto iššokančio nuogo striptizo šokėjo. Taigi, atsižvelgiant į tokius poreikius, ėmiau akcijų puslapiuose ieškoti kelionės į Klaipėdą, Rygą ar Taliną. Kažkur prie jūros, kažkur su viešbučiu. Pirmiausiai radau tokią puikią vietą, kur galėjau iš karto laikyti špygas, kad tik į ją patekčiau. Kokia tai vieta? Tai Talinas. Esmė tokia, kad turizmo agentūra mus nuveža, padaro ekskursiją su gidais, o galiausiai atsipalaiduojame nuostabiame viešbutyje, kur yra ne tik pirties reikmenys, bet ir treniruoklių salės, burbulinės vonios. Nuostabu, ar ne. Visos mergvakario dalyvės iškart sutiko. Bet tada pagalvojau, kad gal geriau reikia pataupyti pinigus ir rasti smagesnę alternatyvą. Tai yra, surasti būdą, kaip patekti ten, kur noriu, daug pigiau. Juk kur kas geriau dalį pinigų išleisti kavinėse, baruose – pramogoms. Bet ne pakloti už ekskursijos vadovų paslaugas. Juk ir aš pati galėčiau viską suorganizuoti. Puikiai suprantu, kur pirties reikmenys (Klaipeda) geresni. Taigi, viską suorganizavau dvigubai pigau.

Pramogos pirtyje

Iš visko mums labiausiai įstrigo tai, kad buvo be galo smagu su alumi ir vantomis atsipalaiduoti pirtyje. Draugė grįžusi net galvojo, kad reikia  ir pas save sodyboje įsirengti pirtelę, kad pirties reikmenys (Siauliai) irgi galėtų pamažu atsidurti jos sodyboje. Aišku, ne visoms ta pirtis idealiai tiko, nes kai kurios merginos turėjo šiek tiek problemų su savo veido oda, tad tokius malonumus turėjo trumpam pamiršti. Aš, savo ruožtu, jaučiausi labai gerai, nes tikrai daug nuveikiau, ir tikrai labai maloniai praleidau laiką. Taip pat grįžusi galvojau, kur pirties reikmenys (Siauliai) yra pardavinėjami. Nes ir mes su vyru jau svarstėme, kad tas patalpas rūsyje būtų galima įrengti ir išnaudoti labai maloniai. Aišku, visi žinome, kad pirties reikmenys internetu yra užsakomi paprastai ir greitai, taigi, ir rūpesčių turėjome dėl to mažiau. Domėjomės, kokia yra pirties reikmenys kaina, juk nesinorėtų išleisti visų santaupų. Tačiau, paaiškėjo, kad net ir kokybiškiausios prekės mums tuo metu nekainuos labai daug, nes kaip tik pirties reikmenys akcija turėjo, todėl galėjome viską įsigyti pigiau. Iš karto ėmėme jautį už ragų. Pamatėme internete gerą pirties reikmenu parduotuve ir ten pabandėme laimę – norėjome įsigyti kažką geresnio, gražesnio, malonesnio. Visa tai tikrai virto nepamirštamu apsipirkimu, nes pirkome kažką ne būtino, o tiesiog savo malonumui. O tokiais atvejais visada smagu pirkti, visada smagu svajoti apie būsimą puikų laisvalaikį.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress