Įdomūs straipsniai

November 10, 2013

Paskolos

Filed under: Paskolos — admin @ 1:29 pm

Paskolos gavimo būdai

Šiomis dienomis visi puikiai žino arba bent jau yra girdėję apie tai, kas yra paskolos. Atsižvelgiant į įvairius veiksnius, paskolos skirstomos į keletą rūšių. Tad kiekvienas paskolos gavėjas iš anksto gali pasirinkti, kokia paskolos forma ir rūšis jam yra priimtiniausia bei palankiausia. Paskolos gavėjai taip pat gali būti įvairūs. Skolintis pinigų gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Nepaisant to, kas yra gavėjas, paskola bet kokiu atveju vis tiek turės būti grąžinta kreditoriui. Todėl dar prieš imant paskolą, būtina išsiaiškinti visas sąlygas ir reikalavimus, kurie yra keliami būsimajam paskolos gavėjui. Visos paskolos turi būti grąžintos per nurodytą laikotarpį, kuris yra nustatomas, imant paskolą. Išskirtiniais ir nenumatytais atvejais paskolos grąžinimo terminas gali būti atidėtas. Tačiau apie tai iš anksto būtina pasitarti su kreditoriumi. Priklausomai nuo skolintinos sumos, galima pasirinkti ir paskolos formą, ir jos gavimo būdą. Įvairios paskolos internetu, telefonu arba kreipiantis tiesiogiai į kreditorių gali būti suteiktos. Kokiu būdu skolintis, priklauso nuo kiekvieno asmens individualių poreikių bei galimybių.

Nuotoliniu būdu

Vienas populiariausių ir daugeliui patogiausių būdų, kuriuo imamos įvairios paskolos, yra internetas arba telefonas. Nuotoliniu būdu imti paskolą labai patogu ir praktiška. Ypač tai praverčia, jeigu kredito prireikia naktį, esant dideliam užimtumui ar kitais nenumatytais atvejais. Teikiamos paskolos internetu gali būti paimtos, esant bet kuriame pasaulio krašte, svarbiausia yra turėti interneto ryšį. Tai puiki galimybė skolintis keliaujant, daug dirbant ar kitais atvejais, kai tiesiog nėra galimybės nueiti tiesiogiai į kreditoriaus biurą. Kai pinigų reikia nedaug, tačiau labai greitai, telefonu galima kreiptis į kreditorių ir prašyti greitos paskolos. Pastaroji teikiama gana trumpam laikotarpiui. Taip pat greita paskola nėra didelė. Dažniausiai skolinamasi keli šimtai ar tūkstantis litų, kurių staiga prireikia skubioms ir netikėtoms išlaidoms. Internete esanti paskolos skaiciuokle gali padėti paskaičiuoti norimos ir galimos gauti paskolos sumą, jos grąžinimo terminą bei palūkanas. Tai galimybė dar prieš kreipiantis į kreditorius, žinoti, kokios preliminarios sumos galima tikėtis iš paskolos davėjo.

Tiesioginiu būdu

Yra žmonių, kurie ir nieko nelaukę iš karto kreipiasi į kreditorius tiesiogiai. Jiems tokiu būdu imamos ir teikiamos paskolos atrodo patikimiau. Tai yra kiekvieno asmens individualus požiūris bei apsisprendimas. Todėl kreditoriai atsižvelgia į skirtingų poreikių žmones ir sudaro sąlygas skolintis pinigų įvairiais būdais. Kreipiantis teisiogiai į kreditorius, gali būti duodamos pačios įvairiausios paskolos. Tai ir paskolos uz uzstata, ir paskolos be užstato, ir vartojamieji kreditai, ir greitos paskolos. Priklauso nuo kiekvieno prašančiojo individualių poreikių bei galimybių. Kreditoriai, žinoma, taip pat atsižvelgia į tam tikrus dalykus, pagal kuriuos gali duoti vienokio ar kitokio dydžio paskolą. Priklausomai nuo paskolos gavėjo ir paskolos dydžio, gali būti taikomas ir tam tikras paskolos apmokestinimas. Visai tai galima aptarti tiesiogiai, bendraujant su paskolos davėju. Dažnu atveju tiesiogiai į kreditorių yra kreipiamasi tada, kai norima didelės pinigų sumos. Tai gali būti paskolos verslui, namui, prabangiam automobiliui ir panašiems dalykams.

Kioskuose

Kai reikia mažesnės pinigų sumos ir jos prireikia staiga, labai patogu kreiptis į spaudos kioską. Vykdoma paskolos apskaita gali būti skolinantis tiek tiesiogiai, tiek internetu. Spaudos kioske prašant paskolos būtina turėti asmens dokumentą. Skolinimosi procedūra nėra ilga ir varginanti. Todėl jeigu jums prireikė greitos paskolos ir jūs kaip tik einate pro spaudos kioską, galite užsukti ir paprašyti paskolos tiesiog čia ir dabar. Pavyzdžiui, kai reikia paskolos automobiliui, žmonės ilgokai svarsto, pasveria visas galimybes, nes turima laiko. Tačiau kartais nutinka taip, kad pinigų prireikia labai staiga, nors tai gali būti ir maža suma. Kiekviena paskola yra įsipareigojimas, atsakomybė, todėl nepaisant nei jos dydžio, nei skolinimosi būdo, būtina suvokti, jog tai yra skolinti pinigai, kuriuos privalu grąžinti kreditoriui iki nurodytos datos. Visos paskolos reikalauja atsakomybės ir racionalumo. Kad ir kur besiskolintumėte, svarbu suvokti, jog tai tėra laikini pinigai, kuriuos teks grąžinti. 

15 Comments

 1. ptolemys@yearningly.youngsters” rel=”nofollow”>.…

  good….

  Trackback by ian — November 18, 2014 @ 8:26 am

 2. calloused@salve.fireside” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ çà èíôó….

  Trackback by manuel — November 20, 2014 @ 12:35 am

 3. bovines@psychoanalysis.sukuma” rel=”nofollow”>.…

  thanks!…

  Trackback by terrance — November 20, 2014 @ 4:24 pm

 4. supporting@trails.airlines” rel=”nofollow”>.…

  good info….

  Trackback by casey — November 22, 2014 @ 7:32 am

 5. impossibility@sadder.fer” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðþ!!…

  Trackback by Leo — December 11, 2014 @ 10:17 am

 6. snelling@flawless.lbbod” rel=”nofollow”>.…

  ñýíêñ çà èíôó….

  Trackback by Dustin — December 16, 2014 @ 12:21 pm

 7. crimsoning@leaning.occipital” rel=”nofollow”>.…

  tnx!…

  Trackback by Brandon — December 25, 2014 @ 10:47 am

 8. harford@taksim.uncontrolled” rel=”nofollow”>.…

  tnx for info!…

  Trackback by Daniel — December 25, 2014 @ 11:21 am

 9. bush@steppes.merediths” rel=”nofollow”>.…

  good!!…

  Trackback by Gregory — January 15, 2015 @ 9:14 am

 10. classmates@als.pulled” rel=”nofollow”>.…

  thanks!…

  Trackback by Ernesto — January 24, 2015 @ 8:14 am

 11. asunder@triplication.merges” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ….

  Trackback by Gerard — January 25, 2015 @ 8:44 am

 12. quartermaster@poises.forehead” rel=”nofollow”>.…

  tnx for info….

  Trackback by Scott — January 25, 2015 @ 9:17 am

 13. budge@constable.unself” rel=”nofollow”>.…

  ñýíêñ çà èíôó….

  Trackback by hector — February 7, 2015 @ 11:20 am

 14. wonduh@knocking.kissin” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ çà èíôó!!…

  Trackback by Rex — February 7, 2015 @ 11:53 am

 15. acquires@neversink.enormous” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî!…

  Trackback by Dwight — February 7, 2015 @ 10:36 pm

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress