Įdomūs straipsniai

April 19, 2016

Patekimo į teritoriją kontrolė – lengva kaip niekuomet

Filed under: Verslas — admin @ 8:57 am

Akimis neaprėpiamos eilės, atskiro darbuotojo samdymas įėjimo stebėjimui, ilgas laukimas, nelaimės ar žalos grėsmė – tai dalykai, kurie gali būti seniausiai pamiršti. Juos į tolimą praeitį nugramzdina šiuolaikiniai turniketai. Ši įėjimo kontrolės priemonė tobulėja kasdien, neprilystamų privalumų suteikdama tiek įmonės vadovui, tiek darbuotojui, tiek klientui.

Kodėl verta rinktis turniketus?

Anksčiau įvairūs praėjimo varteliai buvo nepatogūs, dažnai užstrigdavo, neatlaikydavo didelio darbo krūvio. Tačiau tie laikai praėjo. Moderni įėjimo ir išėjimo iš teritorijos ar pastato kontrolė yra kaip niekad paprasta, saugi, patikima, patogi ir estetiška.

Šiuolaikiška įranga lengvai priderinama prie skirtingo stiliaus statinių. Vartai gali būti nudažomi taip, kad būtų pastebimi iš tolo arba subtiliai susilietų su aplinka (pavyzdžiui, parku). Tai – neabejotina įvaizdžio kūrimo priemonė, sufleruojanti apie savininkų rūpestingumą ir modernias pažiūras.

Naudotis įvairiais turniketais dabar yra labai patogu. Šiuolaikinės technologijos leidžia pasirinkti standartinius arba nuotoliniu būdu valdomus, automatinius vartelius. Jie gali patys reguliuoti žmonių srautą, įvertinti objekte apsilankiusių žmonių skaičių, atpažinti darbuotojus, padėsi susiorientuoti, netgi sulaikyti nepageidaujamus asmenis. Kitaip tariant, net paprasčiausi rotoriniai turniketai be vargo atlieka kelių žmonių darbą.

Be to, naudotis kokybiškais, pavyzdžiui, UCS siūlomais turniketais yra visiškai saugu. Automatinė sistema neužstringa, nesustabdo eismo. Ji atpažįsta grėsmę keliančius, neautorizuotus asmenis. Prireikus galima sustabdyti žmonių patekimą į teritoriją. Jei kyla pavojus pastato viduje, pro vartelius galima organizuoti masinį pasišalinimą – tuomet praėjimo kontrolė sustabdoma visiškai. Taigi, naudojant turniketus palengvinama ir pagreitinama daugybė verslui aktualių klientų ir darbuotojų valdymo procesų.

Kaip atrasti reikiamą produktą?

Jei norite patobulinti įėjimo sistemą, pasirinkite jums labiausiai tinkantį turniketą. Išskiriamos 3 pagrindinės grupės. jos skiriasi veikimo principu ir papildomais privalumais. Pirmoji grupė – mechaniniai sukamieji varteliai. Mūsų šalyje jie puikiai žinomi jau ne vieną dešimtmetį. Šiuolaikiniai vartukai puikiai tinka žmonėms praleisti viena kryptimi. Prireikus jie gali veikti po specialaus apmokėjimo, reguliuoti praeivių skaičių.

Optinis arba elektromagnetinis turniketas – šių laikų išradimas, padedantis maksimaliai išnaudoti estetiškumą ir saugumą. Jis nesuvaržo judesių, bet aiškiai informuoja apie neleistiną įėjimą. Tam naudojami garso signalai, šviesa. Tokių turniketų veikimas dažnai patobulinamas integruojant RFID ar kitokius skaitytuvus. Tuomet įeigos kontrolė tampa itin patikima ir greita. Verta pastebėti, kad šio tipo turniketams prižiūrėti reikalingas atskiras asmuo, prireikus galintis išjungti garsinį ar kitą signalą.

Vidinėms ir lauko instaliacijoms rekomenduojami vaizdiniai varteliai. Juose įmontuota vaizdo kamera aptinka ir užfiksuoja įėjusius žmones, todėl apskaičiuoti klientų ar darbuotojų kiekį yra itin paprasta. Patrauklu yra tai, kad vienu metu gali būti fiksuojama daugybė įeinančių žmonių ir šis veiksmas atliekamas automatiškai.

Priklausomai nuo modelio, vartukai gali pasižymėti papildomais privalumais. Pavyzdžiui, jie gali būti valdomi nuotoliniu būdu arba naudojant lietimui jautrų ekraną. Turniketuose sumontuoti ekranai leidžia papildomai reklamuoti paslaugas, prekes arba tiesiog informuoti įeinančius žmones. Be to, iš patvarių medžiagų pagaminti, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno turniketai gali veikti nepriklausomai nuo aplinkos sąlygų.

Žinoma, renkantis geriausius vartelius reikia atsižvelgti ir į papildomus kriterijus. Svarbu įvertinti finansines galimybes, nes turniketų kainos išties įvairios. Naudinga iškart žinoti, kokiose vietose, kokio dydžio ir kiek vartelių reikės. Aktualūs ir dizaino prioritetai, prognozuojamas darbo krūvis, aplinkos sąlygos. Tinkamai parinkti turniketai – tai sprendimas, ženkliai padedantis siekti patogumo, saugumo ir patikimumo. O šios savybės reikšmingos praktiškai visoms komercinėms įmonėms.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress