Įdomūs straipsniai

April 28, 2013

Pigus nesiojami kompiuteriai

Filed under: 1 — admin @ 9:30 am

Nešiojamas kompiuteris – jei pigus, tai prastas?

Ką rinktis – pigesnį ir paprastesnį variantą ar brangesnį ir kokybiškesnį? Tokios mintys dažnai aplanko žmogų, beieškantį sau naujo kompiuterio. Pigus nesiojami kompiuteriai dažnai linksniuojami kaip nepatvarūs ir nekokybiški – tačiau ar yra tame tiesos? Galbūt tokie kompiuteriai tiesiog naudojami ne pagal paskirtį?

Skirtumai taip pigaus ir brangaus kompiuterio

Pigus ir brangūs, nesvarbu, nesiojami ar stacionarūs kompiureriai turi vieną esminį skirtumą – tai kompiuterio galingumas. Pigus kompiuteriai dažniausiai yra ne tokie galingi, turi mažiau atminties, dirba kiek lėčiau, nei brangesni modeliai. Jei prie stacionarių kompiuterių pasirinkti galima bet kokį vaizduoklį, nesiojami kompiuteriai šios privilegijos nebeturi – tokie kompiuteriai yra ne tik lėtesni, tačiau ir juose integruota vaizdo plokštė būna prastesnė.

Žinoma, kalbant apie tai, ar pigus nesiojami kompiuteriai yra geri, kokybę vienareikšmiškai žodžiu ,,pigu” nederėtų apsibrėžti – kas vienam pasirodo pigu, kitam atrodo pakankamai brangu. Labai pigus nesiojami kompiuteriai, kurių kaina nesiekia 2 000 – 1 500 litų tikrai bus lėtesni ir paprastesni, tačiau jei kompiuteris kainuoja daugiau nei du ar tris tūkstančius, nederėtų jo vadinti pigiu – tai yra standartinė rinkos kaina. Kompiuteriai, brangesni nei keturi tūkstančiai, dažniausiai yra itin galingi ir kokybiški, specializuoti ir skirti programuotojams, grafikos dizaineriams ir kitiems profesionalams, kurių pagrindinis darbo įrankis – kompiuteris.

Naujas ar naudotas?

Ieškant pigaus kompiuterio, pirmiausia derėtų paklausti savęs, ar reikia pirkti naują, ar tiks ir naudotas kompiuteris? pigus nauji nesiojami kompiuteriai savo kaina gali prilygti naudotiems, tačiau kokybiškesniems kompiuteriams. Nors dažniausiai perkant naudotą nešiojamą kompiuterį garantiją nesuteikiama, tačiau išsirinkus tinkamą modelį pastarosios gali ir neprireikti. Jei kompiuteris buvo tinkamai naudojamas ir prižiūrimas, jokių problemų su juo kilti neturėtų.

Jei pirkti naudotą kompiuterį galimybės nėra – telieka rinktis naują. Siekiant sutaupyti, padėti gali pigus mazi nesiojami kompiuteriai, dar vadinami mini kompiuteriais. Nors pastarieji turi nedaug atminties ir veikia kiek lėčiau, nei normalūs nešiojami kompiuteriai, kasdieniniam dokumentų tvarkymui ir naršymui internete jų tikrai pakaks. Negana to – juos itin patogu nešiotis rankinėje – nereikės papildomo krepšio.

Tiems, kurie neturi pakankamai lėšų įsigyti net paties pigiausio kompiuterio iškart, yra išeitis – tai pigus nesiojami kompiuteriai issimoketinai. Kadangi jų kaina nėra didelė, mėnesinės įmokos taip pat nebus milžiniškos, o ir reikiamos uždirbti sumos bankas ar kitas kreditorius neprašys didelės.

Kur geriausia pirkti kompiuterį?

Pigus nesiojami kompiuteriai yra tikrai paklausūs, taiga ir jų pasiūla pakankamai gausi. Tokių kompiuterių galima rasti tiek parduotuvėse, tiek internete. Pigus nesiojami kompiuteriai vilnius, Klaipėdos ar Kauno mieste randami tiek didžiosiose elektronikos prekių parduotuvėse, tiek mažesnėse. Jei po parduotuves važinėti laiko nėra, pigus nesiojami kompiuteriai internetu taip pat pardavinėjami. Jų galima rasti ir specializuotuose internetinėse parduotuvėse, ir bendruosiuose apsipirkimų portaluose. Pastarąja paslauga taip pat ypač patogu naudotis mažesniųjų miestų gyventojams, kurių gyvenvietėse nėra nei specializuotų, nei didžiųjų kompiuterių pardavimo vietų. Perkant kompiuterį internetu galimi visi pirkimo variantai – ir mokant visą sumą iškart, ir perkant kompiuterį išsimokėtinai. Vienintelis minusas, kuris gali erzinti nekantriuosius – perkant internetu prekės pristatymas dažniausiai užtrunka nuo dviejų iki penkių darbo dienų.

Taigi, prireikus kompiuterio, bet neturint pakankamai lėšų įsigyti brangų variantą, puikiai tiks ir pigesnis. Pigus nesiojami kompiuteriai puikiai tiks kasdieniniams darbams, o brangiuosius ir itin galingus galima drąsiai palikti profesionalams. O ir įsigyti tokį įrenginį nebus problemų nei miestų, nei miestelių ar kaimelių gyventojams.

16 Comments »

 1. shortcuts@imaginatively.wilhelmina” rel=”nofollow”>.…

  thank you!!…

  Trackback by Jamie — November 18, 2014 @ 6:00 am

 2. slow@orchestras.jab” rel=”nofollow”>.…

  ñýíêñ çà èíôó!…

  Trackback by shawn — November 21, 2014 @ 6:15 am

 3. cafeterias@piled.fluids” rel=”nofollow”>.…

  good info….

  Trackback by jeremy — November 21, 2014 @ 6:33 pm

 4. toonker@foolhardy.wolpes” rel=”nofollow”>.…

  tnx!…

  Trackback by max — November 24, 2014 @ 3:20 pm

 5. beautify@dissolution.careless” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî!…

  Trackback by Daryl — November 27, 2014 @ 5:46 am

 6. vassal@lose.austria” rel=”nofollow”>.…

  thank you….

  Trackback by troy — November 29, 2014 @ 2:26 am

 7. berton@empty.lex” rel=”nofollow”>.…

  thanks!…

  Trackback by mark — December 1, 2014 @ 6:24 pm

 8. boron@workin.interviewee” rel=”nofollow”>.…

  good info….

  Trackback by Dave — December 9, 2014 @ 1:14 am

 9. strasny@batchelder.lowered” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ….

  Trackback by Fred — December 15, 2014 @ 12:29 pm

 10. devious@yalies.exerted” rel=”nofollow”>.…

  good info….

  Trackback by julius — December 16, 2014 @ 5:48 pm

 11. palpable@stan.corpulence” rel=”nofollow”>.…

  good….

  Trackback by Terrence — January 15, 2015 @ 5:48 pm

 12. gaston@ambassadors.drexels” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ!…

  Trackback by frank — January 25, 2015 @ 10:24 am

 13. garishness@demythologizing.pianist” rel=”nofollow”>.…

  tnx….

  Trackback by Trevor — January 25, 2015 @ 10:57 am

 14. laplace@lili.courts” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî çà èíôó….

  Trackback by Ernesto — January 25, 2015 @ 11:27 am

 15. dudsd@demonstrators.jetting” rel=”nofollow”>.…

  good….

  Trackback by Ian — February 2, 2015 @ 5:51 am

 16. interlobular@judith.braque” rel=”nofollow”>.…

  tnx for info….

  Trackback by floyd — February 5, 2015 @ 3:11 am

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress