Įdomūs straipsniai

July 18, 2015

Poilsis Elglės sanatorijoje

Filed under: Laisvalaikis — admin @ 4:12 pm

Sveika, Viktorija!

Kaip ir tarėmės, rašau tau laišką iš eglės sanatorija druskininkai.

Nė neįsivaizduoji, kokia laiminga esu paklausiusi tavo patarimo ir atvykusi čia pailsėti. Ši sanatorija, o apskritai tai ir visi Druskininkai – tikras stebuklas, kuris taip netikėtai įsiliejo į mano planus. Žinoma, tik tavo dėka. Ačiū, drauge!

Visų pirma, gamta čia neįtikėtina. Gyvenu it karalaitė apsupta pušynų. Eglės taip pat kyšo kur ne kur, tačiau pušys čia visiškos valdovės – regisi, atsigaunu vien jas užuodus. Kas vakarą, kad ir kokia būčiau pavargusi po spa eglės druskininkai specialistų atliktų procedūrų, einu pasivaikščioti. Nereikia nė iš teritorijos išeiti, eglės gydyklos plotas it atskiras miestelis Druskininkų miškuose kiek atokiau nuo centro, kad niekas nedrumstų mūsų, poilsiautojų, ramybės. Juk žinai, užaugai čia, Druskininkai vasaros metu pakankamai triukšmingi – renginiai ir koncertai kone kas dieną.

Šiek tiek noriu papasakoti apie procedūras, kurių čia devynios galybės. O kur dar eglės sanatorija druskininkai baseinai! Ar bent nutuoki, kiek čia jų yra? Tikslaus skaičiaus nežinau, tačiau daug pasako jau vien tai, kad per savaitę, kol esu čia, dar visų neperplaukiau. Itin džiugina vanduo baseinuose – tai ne koks chloro marmalas, o patys tikriausi mineraliniai vandenys. Po pasiplaukiojimų nieko neniežti ir neperšti, o tu juk žinai, kokia jautri mano oda ir kaip man tai svarbu. Šiek tiek nukrypau nuo temos, grįžkime prie procedūrų.

Jas kruopščiai atsirinkau ir susidariau planą kiekvienai dienai padedant druskininkai medical spa personalui. Esu jiems labai dėkinga už pagalbą, nes sanatorija spa druskininkai siūlo per šimtą įvairiausių procedūrų, tad viens du ir prarandi amą. Regisi visko norisi, tik ar visko reikia. O dabar laikykis! Štai ką spėjau išbandyti dėka eglės sanatorija druskininkai vos per vieną savaitę: audiovizualinę relaksaciją, aromaterapiją, tris skirtingus masažus, mineralinę purvo vonią, keturių kamerų vonią, akupunktūrą (visai neskaudėjo!), angliarūgštės vonią, mineralinę perlinę aromaterapinę vonią moterims „Heros šaltinis“ ( tai bent pavadinimas, ar ne?), purvo aplikacijas, burnos masažą su mineraliniu vandeniu, druskų kambarį, deguonies kokteilį su vaistažolėmis ir smūginės bangos terapiją. Ir čia tik per savaitę! Bene labiausiai patiko baltojo purvo aplikacija su eteriniais aliejais. Ar žinojai, kad 2009 metais eglės sanatorija druskininkai už šią procedūrą gavo aukso medalį? Lietuvos pramonininkų konfederacijos ši procedūra buvo pripažinta geriausiu Lietuvos metų gaminiu. Šaunu, ar ne?

Labai pradžiugino tai, kad eglės sanatorija druskininkai kainos įkandamos ir paprastam žmogeliui. Man čia taip patinka, kad nuolat vartau jų lankstinukus ir įvairias brošiūras. Vakar akis užkliuvo už trijų dienų programos „egles sanatorija savaitgalis“. Galvoju rudenį ištrūkti kuriam nors savaitgaliui ir grįžti čia, būtent į šią sanatorija. Gal norėtum pasiplanuoti, pasiderinti dienas ir važiuoti kartu? Būtų labai smagu!

Na dabar jau žinai kaip aš čia leidžiu laiką. Šiek tiek pavargau nuo malonumų, bet kad net ir tas nuovargis be galo malonus, tad skųstis būtų įžūlu. Nuostabi vieta, puikus personalas, gardus maistas. Man atrodo šiek tiek priaugau svorio. Švediškas stalas tris kartus per dieną daro savo. Daug plaukioju baseine, vanduo išvargina, tad atėjus valgymo laikui, skrandis reikalauja savo duoklės. Viskas būtų gerai, bet akys kas kartą nori daugiau nei skrandis. Pamatytum tą švedišką stalą. Nuo paprastučių lietuviškų patiekalų, iki itališkos virtuvės šedevrų. Jau nutįso seilė?

Peržvelgiau, ką parašiau, tai panašu, kad labai jau hedonistinis laiškas išėjo. Tikiuosi šiek tiek pavydi ir pasvarstysi savaitgalio rudenį variantą. Su tavimi ar be, aš čia dar būtinai sugrįšiu.

Siunčiu pačių ramiausių ir harmoningiausių linkėjimų iš eglės sanatorija druskininkai!

Tavo draugė.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress