Įdomūs straipsniai

February 18, 2015

Skubus kreditas: svarbūs klausimai

Filed under: Paskolos — admin @ 5:42 pm
Jeigu jums į pagalbą turi ateiti skubus kreditas, pirmiau reikia išsiaiškinti kai kuriuos dalykus. Štai keletas svarbių klausimų, į kuriuos turėtų būti atsakoma visada, kai skubus būna reikalas ir imamas kreditas.

Kam yra suteikiamas skubus kreditas?

Pirmas ir turbūt svarbiausias dalykas yra klausimas, ar jums bus suteiktas kreditas apskritai. Diskriminacijos nėra, tik paprasti logiški reikalavimai sprendžiant ar šis skubus pinigų suteikimas gali nutikti. Tai yra kiekvieno skolintojo teisė ir pareiga – pasidomėti asmeniu, iš kurio prašymas gautas suteikti kreditą, ir viską išsiaiškinti kiek įmanoma plačiau. Taigi, skubus kreditas suteikiamas tada, kai yra atitinkami šie reikalavimai. Pirma, kredito gavėjas turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, nuo 21 iki pensijos amžiau. Taip pat jis turi turėti galiojantį asmens dokumentą, kuris leistų įrodyti savo tapatybę. Dar jam reikia turėti banko sąskaitą kažkuriame Lietuvos banke, ir taip pat jam reikia turėti telefono veikiančią lietuvišką kortelę, elektroninį paštą. Tačiau šie minimalūs reikalavimai yra labiau formalesni. Kiti dalykai jau yra vidiniai, ir jie iš esmės ir apsprendžia, ar gali būti suteiktos paskolos, ar jos gali būti paimamos, kokio dydžio tai bus kreditai internetu, kuriuos žmogus galbūt visai netrukus gaus į savo sąskaitą. Pirma – jis neturi turėti kažkokių kitų paskolų, neturi turėti pradelstų mokėjimų kitur ar ten pat. Antra – jis turi turėti oficialias pajamas, o pagal tai, kokio dydžio šios yra, galima nuspręsti, kiek kredito galima už tai suteikti.

Kaip yra suteikiamas skubus kreditas?

Svarbu žinoti ir visą šią registracijos procedūrą. Pirmiausia, jums reikia internete rasti kredito teikėją (pvz.: Bobutes paskola), iš kurio norite skolintis. Ieškodami per įprastas paieškos sistemas, tokių rasite ne vieną, tikrai kažkas jums tiks labiausiai. Pasižiūrėti, kokios ten yra kainos, ir išsirinkti tai, ko norite labiausiai. Tada jums reikia labai greitai ir paprastai užsiregistruoti internete. Jūs taip pat turėsite pervesti vieną centą į sąskaitą kredito teikėjo. Dar vienas dalykas – turėsite sutikti, kad ši bendrovė galėtų pamatyti jūsų oficialius duomenis iš Sodros, mokesčių inspekcijos ir kitų oficialių finansinių institucijų, kuriose yra jūsų duomenys apie įsiskolinimus, apie gaunamas pajamas. Toks sutikimas jums tekainuos vieną pelės paspaudimą, kai šiaip, imant paskolą banke, tektų tikrai nemažai nuveikti, kol pristatytumėte visus reikiamus popierius. Taigi, kai viską užpildysite, jeigu yra darbo laikas, kreditų teikimo bendrovės kolektyvas greitai išnagrinės, ar jums gali būti suteikti šie greitieji kreditai, ir kokio dydžio. Su jumis kažkokiu būdu vėliau turbūt susisieks, o tada už kelių minučių į sąskaitą gausite pinigus. Štai ir viskas.

Kaip yra grąžinamas greitas kreditas?

Tam yra tvarka, su kuria jūs sutiksite imdami paskolą. Greitieji kreditai Lietuvoje yra grąžinami pagal paprastą grafiką, kurį jūs matysite imdami paskolą. Geras dalykas – nėra kažkokių kintančių palūkanų. Niekada nenutiks taip, kad jūs skolinsitės tam tikrą sumą, žinosite, kiek reikės sumokėti palūkanų, o po dviejų metų dėl pakilusių naftos kainų ir pasikeitusios ekonomikos kredito teikėjas ims ir pakels palūkanas dvigubai. Taip nenutiks, bijoti nereikia. Taigi, grąžinti turėsite pagal tą grafiką, tikriausiai tai bus lygių dalių grąžinimas kas mėnesį.

Per kiek laiko suteikiamas skubus iš interneto kreditas?

Ne be reikalo tai vadinama skubiu arba greitu kreditu. Iš tiesų, jeigu jūs registraciją pildote darbo metu – tuomet jums tikrai bus visos paskolos ir visi pinigai suteikiami nedelsiant. Jeigu prašymai pildomi naktį, ne darbo metu, tuomet reikia sulaukti ryto, kai prasidės darbas, ir bematant bus nagrinėjamas jūsų prašymas bei suteikiama paskola.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress