Įdomūs straipsniai

June 25, 2015

Trumpieji kreditai

Filed under: Paskolos — admin @ 9:47 am

Mielasis, Jurgi, ar meni kaip tau skambinau praeitą savaitę ir prašiau man paskolinti pinigų? Noriu tau papasakoti kaip trumpieji kreditai padėjo man išsisukti iš labai keblios situacijos. Labai gerbiu tave ir tavo šeimą ir didžiai apgailestauju, kad pats šiuo metu esi sunkioje padėtyje, tad visiškai nepykstu, kad atsisakei man paskolinti pinigų.

Suviliojo mane trumpieji kreditai akcija, kuri buvo išties labai palanki vartotojui. Net penkiasdešimties procentų nuolaida pirmai paskolai! Visada apie save galvojau kaip apie paskutinį žmogų žemėje, kuris sutiktų imti kreditą iš privačios bendrovės. Trumpieji kreditai gauti iš tokių skolintojų man regėjosi tik dar vienas būdas, sukurtas tiems patiems skolintojams pasipelnyti. Tačiau dabar, kai pats išbandžiau šią paslaugą, mąstau visiškai kitaip.

O viskas kaip ir pasakojau telefonu prasidėjo nuo to, kad per atostogas išleidau visas savo santaupas ir kitas finansines atsargas. Blogiausia, kad iššvaisčiau ir pinigus, skirtus mokesčiams. Taip, žinau, elgiausi labai neatsakingai. Įsivaizdavau esantis žiogelis, kuris kol kas šoks ir gros, o po to visas skolas atidirbs. Netrukau sulaukti neigiamų tokio savo požiūrio ir elgesio pasėkmių. Skolos atidirbti nepavyko, o mokesčių mokėjimo terminas ėmė vis labiau spausti. Bandžiau kreiptis į banką, tačiau šis atsisakė suteikti kreditą motyvuodamas tuo, kad dar nesu susimokėjęs mokesčių ir paskola gali būti suteikta tik grąžinus visas skolas valstybei. Nė neįsivaizduoji kaip išgyvenau dėl šios situacijos… Dvi savaites labai prastai miegojau ir kas dieną kamantinėjau savo bendradarbius ir draugus, ar jie galėtų paskolinti man pinigų. Skambinau ir tau, Jurgi.

Nebeturėjau pinigų benzinui, tad ėmiau naudotis viešuoju transportu. Pamaniau, kad reikia pratintis ir prisijaukinti tą momentą, kai valstybinė mokesčių inspekcija užblokuos mano banko sąskaitą ir liksiu išvis be cento. Vieną dieną stotelėje pamačiau skelbimą „Trumpieji kreditai akcija“. Skelbimas buvo labai jau ryškus ir akį traukiantis. Nusispjoviau per petį tris kartus ir grįžęs namo paieškos laukelyje įvedžiau trumpieji kreditai internetu.

Net įsivaizduoti negalėjau, kad esama tokia galybė kreditus teikiančių kompanijų. Jei jų tiek daug ir visos jos šauniai gyvuoja, reiškia, kad žmonės intensyviai naudojasi jų paslaugomis. „Ne aš vienas toks“ – pamaniau.

Trumpieji kreditai internetu buvo įvairiausio pobūdžio, bet man labai pasisekė, nes mano paieškos metu viena iš didesnių trumpųjų kreditų kompanijų paskolas dalino su labai didele nuolaida. Nepatikėsi, tačiau šios kompanijos trumpieji kreditai ne tik kad neslepia savyje jokios apgaulės, bet dar ir atneša papildomo pelno skolininkui. Visa esmė ir pagrindinis reikalavimas yra tiesiog nevėluoti mokant paskolos įmokas. Jei tai darai tvarkingai ir pagal grafiką, grąžinus paskolą, kredito bendrovė apdovanoja skolininką prizu – grąžina pusę įmokų sumos. Kol kas tvarkytis su įmokomis man sekasi puikiai, tad jau trinu rankomis ir laukiu savo papildomo finansinio apdovanojimo.

Jurgi, nenoriu kištis į tavo reikalus, tačiau gal ir tau vertėtų išbandyti trumpuosius kreditus? Tu tik pagalvok – atiduotum skolą savo darbdaviui ir tau nebereikėtų mokėti jam tų milžiniškų palūkanų. Esi sąžiningas ir stropus žmogus, tikiu, nevėluotum mokėti trumpojo kredito bendrovei iš anksto suderintų įmokų. Už atsakingumą būtum apdovanotas – tavęs nekamuotų tie trylika procentų palūkanų, kurias dabar moki savo darbdaviui ir galbūt kaip ir aš, gautum net paskatinančią ir finansiškai naudingą grąžą. Jei norėtum daugiau apie tai pasikalbėti, gali man paskambinti kitą savaitę, tuo metu jau tikiuosi būti atgavęs savo telefoną, kurį prieš paskolą buvau priverstas užstatyti lombarde.

Siunčiu šilčiausių linkėjimų ir primenu, kad trumpieji kreditai išgelbėjo mano kailį, tad manau galėtų be vargo išgelbėti ir tavąjį.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress