Įdomūs straipsniai

August 18, 2015

Trys mano pižamos

Filed under: Drabužiai — admin @ 6:00 pm

Kažin, ar daug žmonių atkreipia dėmesį į tai, su kokiais naktiniais marškiniais, pižamomis, naktinukais jie būna. Aš tik po to, kai mano spintoje atsirado pizama Mona, pastebėjau, kad kokybiški firminiai miegojimui skirti drabužiai labai skiriasi nuo tų paprastų skarmalų, kuriais dėvėdavau anksčiau. Šiuo metu turiu tris šios firmos pižamas, ir mielai pasidalinsiu įspūdžiais, kuo man jos yra patrauklios ir dėl ko taip mėgstamos.

Vasarinė lengva

Pati pirmoji mano įsigyta pizama „Mona“ pigiau buvo pirkta iš draugės. Ji buvo nusipirkusi tiesiai iš interneto parduotuvės, prekiaujančios įvairiu apatiniu trikotažu. Tačiau jai, deja, nepasisekė, ir pižama labai greitai pradėjo nebetikti – draugė pastojo ir ėmė žvėriškai storėti, todėl šis drabužis jai nebetiko taip gerai. Tad aš ją pigiau perpirkau ir staiga supratau, kad yra labai didelis skirtumas tarp kokybiškų drabužių naktinių ir tų, kuriuos atsitiktinai dėviu, kai prireikia kažką apsivilkti.

Visų pirma, nors mes ir negyvename tropiniuose karščiuose, visgi vis tiek kartais būna vis tiek labai karšta. Visiems turbūt pažįstamas tas jausmas, kai vartais prakaituose ir negali netgi miegoti, nes yra tikrai labai karšta. Taigi, atrodo, aš kažką panašaus išgyvendavau gana ilgai, kol pizama „Mona“ neatsirado mano spintoje ir ant manęs. Pasirodo, tai drabužis, su kuriuo galima puikiai išsimiegoti, ir net ir karštą naktį ji labai puikiai vėsina, ar tai gaivina. Žinau, kad drabužis neturi tokių savybių, kaip šaldymas, tačiau toks jausmas, kai su ja miegi, kad esi tarsi nuogas. Aš paskui galvojau, kad gal praverstų ir dar viena pizama „Mona“ pigiau, kurią galėčiau padovanoti kitai draugei, kuri, žinau, itin nekenčia karštų orų ir norėtų tiesiog turėti daugiau tokių drabužių, per kuriuos įmanoma ištverti karščius. Tiesa, nepaminėjau, kad ši puiki pižama buvo dar ir man labai graži. Tiesiog tobulai atitinkanti mano skonį: vienos neerzinančios spalvos su nedideliais skoningais raštais.

Kelioninė

Į keliones geriausia imti natūralius drabužius, kurie neskatina didelio prakaitavimo, kad nereikėtų dažnai skalbti. O ir dėl paties skalbimo – geriau tai būtų kažkas, kas atsparus įvairioms skalbimo sąlygoms, nes kartais viešbučių skalbyklos drabužius gali tiesiog sugadinti, jeigu šiems reikia kažkokių ypatingų sąlygų. Taigi, tai mano atradimas, nes pizama „Mona“, pirkti internetu kurią pasiryžau po to, kai įsigijau tą pirmąją vasarinę, buvo tikrai puikiai atitinkanti minėtąsias sąlygas. Dar geriau: nors ji yra labai patogi, graži, ji dar yra ir kompaktiška. Pagaminta iš tikrai lengvo audinio. Taigi, kaip tik tai, ko ir reikia kelionei. Kažkas gražaus (nes galbūt miegosi prie kitų žmonių ir jie tave matys), ne per daug seksualaus ar atviro, labai patogu ir užima mažai vietos. Natūralu, neskatina prakaitavimo, o audinys skalbiamas bet kokiomis sąlygomis išlieka kokybiškas ir nepažeistas. Rekomenduoju.

Žieminė

Galų gale mano paskutinė naujai pirkta pizama „Mona“, akcija kai jai buvo, džiugina mane šaltomis žiemos naktimis. Taigi, šaltą žiemos naktį man labai smagu miegoti su pačia šilčiausia ir gražiausia savo pižama.  Miegant dažnai kinta temperatūra, nes naktį šąla labiau, o tai juntama ir šildomame name. Juo labiau name, kur naktį krosnis nėra kūrenama, todėl dar labiau įšąla. Taigi, labai gerai turėti tokią žieminę pižamą, su kuria ir neprakaituoji, kai būna karšta, ir nedrebi, kai šiek tiek nukrenta temperatūra.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress