Įdomūs straipsniai

January 11, 2016

Tualetų apžvalga ir rankų džiovintuvai

Filed under: Pirkiniai — admin @ 11:10 am

Kadangi kiekvienas save gerbiantis blogeris parašo bent kelis kartus į metus po įrašą, kuriame apžvelgia kavines, tai aš nusprendžiau apžvelgti viešuosius tualetus. Man yra svarbu, kokie yra tualetuose ranku dziovintuvai, ar kabo tualetinio popieriaus ir rankšluosčių, skirtų rankoms nusausinti. Kaip atsisuka čiaupas, ir koks bėga vanduo, o gal čiaupas atsidaro automatiškai. Ar garsiai burzgia ranku dziovintuvai, kaip atrodo kabinos, ar yra, kur pasikabinti rankinę, ar daug šiukšlių lipa per šiukšliadėžės viršų. Tokie ir panašūs dalykai man atrodo daug svarbesni negu, kokio dydžio burgerį tau atnešė po to, kai jį užsisakei. Tad kviečiu sužinoti naujienas.

Universiteto tualetai

Naujai pastatytuose tualetuose beveik visada galima įsivaizduoti, kokia būtų tų darbų ir statybinių medžiagų, bei baldų sąmata. Galima pastebėti, kad visuomet tualetus skiria tokios pačios baltos, pigiai atrodančios, tačiau neva visai stilingos kabinos. Sienelės būna baltos, apvadėliai metaliniai. Kai atsisėdi, matai kažkieno kito kojas pro sienelės apačią. Puikiai girdi, ką žmogus veikia, o taip pat gali ir užuosti. Tokiuose tualetuose dažniausiai trūksta tvarkos, taigi, tualetinis popierius valkiojasi ant žemės. Kabo nenuvalyti veidrodžiai prie bendrų kriauklių, o kriauklėse plūduriuoja kavos tirščiai. Priklausomai nuo universiteto biudžeto, čia gali būti įrengti tiek automatiniai čiaupai, tiek tokie kur reikia šiek tiek kilstelėti galvutę, kad pradėtų bėgti vanduo. Kažkodėl dažniausiai universitetuose kartą per metus kas nors atneša rankšluosčių rankoms sausinti, tačiau dažniausiai naudojami yra ranku dziovintuvai. Vasarą merginos rankas nusausina į besigarbanojančią galvos šukuoseną, suknelės kraštą ar tiesiog nukrato į kriauklę lašelius. Nes drėgmė tada tikrai nėra jokia priešė, ir nėra ko baimintis, kad teks atsidurti lauke su gana šlapiomis rankomis. Tačiau žiemą rankų džiovintuvai ūžia visu pajėgumu, nes nė viena studentė nenori, kad išėjus iš tualeto į lauką, rankos pradėtų skilinėti nuo drėgmės ir šalčio.

Dramos teatro tualetai

Įdomūs tualetai yra pagrindiniame miesto dramos teatre. Per didžiąją pertrauką tarp spektaklio veiksmų eilutė į tualetą nusidriekia neapsakoma gyvatėle. Tačiau vėliau patenki į sąlygas, kuriose gal ne taip ir norisi būti. Pirmiausiai paaiškėja, kad čia sąmatos tikrai nepaskaičiuosi, nes šie senoviškai atrodantys interjero elementai ir buvo įrengti tikrai seniai. Žinoma, kabinas skiria jau šiek tiek storesnės sienos. Grindys dabintos plytelių mozaika, tačiau dėl laiko tėkmės ir moterų žingsnių, jos jau būna išsilanksčiusios duobėmis, kur kartais priteka skysčių ir jie laikosi arba išsinešioja ant batelių padų. Kokie nors populiarūs BHD ranku dziovintuvai čia nešniokščia, tačiau gali išgirsti dulkių siurblio triukšmą primenančius siaubingus rankų džiovintuvus.

Oro uosto tualetai ir viešbučių

Nuostabus jausmas, kai per dvi valandas iš Lietuvos nuskrendi į kokią nors kitą šalį ir tiesiog per tą trumpą laiką, kurį tu galbūt net prasnaudei, todėl apskritai jo nepajautei, staiga atsiduriami tokiame „geresniame gyvenime“. Tai tikrai labai smagu, nes jau net ir oro uosto tualetai, pavyzdžiui, Estijos, iškart rodo geresnį gyvenimą. Ten ranku dziovintuvai viesbuciams veikia tyliai ir subtiliai. Vanduo nusileidžia automatiškai, o reikalui esant visada gali naudotis įvairiais dezinfekuojančiais priedais ir dalykais. Tokiais kaip specialios servetėlės ir pan. Taip pat viskas visada kvepia ir niekada neužuosi šlapimo kvapo. Sumokėjus eurą, gali gauti tamponą ar prezervatyvą, o gal ir dar ką nors, priklausomai nuo to, kokie aparatai stovi tualete. Galų gale, net ir pačios sienos nudažytos jaukiomis spalvomis.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress