Įdomūs straipsniai

July 13, 2014

Vartojimo kreditai

Filed under: 1 — admin @ 12:33 pm

Vartojimo kreditai  bustui remontuoti

Anksčiau ar vėliau kiekvieno žmogaus gyvenime ateina toks momentas, kai kreditai tampa būtinybe būstui įsigyti. Šis žingsnis yra labai svarbus ir atsakingas, todėl būtina atidžiai pasirinkti savo veiksmus bei tinkamai paskirstyti turimus finansinius išteklius. Didžioji dauguma neturi reikiamos pinigų sumos, kuri leistų iš karto įsigyti norimą būstą, todėl vartojimo kreditai tampa ta šviesa tunelio gale, padedanti įgyvendinti net ir didžiausius troškimus. Kreditai bustui įsigyti reikalingi paties objekto pirkimui, o  greitieji kreditai – tam, kad bustas kuo ilgiau atrodytų kaip naujas, t.y. jo remontui ir priežiūrai.

Į ką atkreipti dėmesį, imant būsto paskolą?

Vartojimo kreditai ar kreditai namui įsigyti apima dideles pinigų sumas, todėl jos ėmimas nėra paprasta procedūra. Tokio pobūdžio kreditai turi būti imami apgalvojus tam tikrus svarbius momentus, padėsiančius nesuklysti esminiu gyvenimo momentu.

Vartojimo kreditai yra suteikiami tik tada, kai besiskolinantis turi savo pradinį įnašą. Įprastai jo dydis turi siekti 10-20 proc. norimo įsigyti būsto vertės. Nors šis patarimas daugiau rekomendacinio nei privalomojo pobūdžio, tačiau, turint pradinį įnašą, paskola bus mažesnė, taigi ir finansinė atsakomybė sumažės.

Kitas labai svarbus momentas yra susijęs su kasdieniniu gyvenimu. Neretai pasitaiko, jog paėmę paskolas, gyventojai suvokia, jog sumokėti mėnesinę įmoką yra pernelyg sudėtinga. Tokių atvejų patariama išvengti ir apgalvoti juos dar prieš skolinantis pinigus. Paprastai mėnesinė įmoka kredito įstaigai neturėtų viršyti 30 proc. šeimos ar asmens pajamų, todėl reikia ne tik nuodugniai paskaičiuoti dabartinę finansinę savo padėtį, bet ir įvertinti galimus sunkumus.

Ir galiausiai, nereikėtų pervertinti savo galimybių ir pirkti tai, ką galima sau leisti. Bustas suteikia visiems saugumo ir komforto jausmą, tačiau kiekvienas turėtų mėgautis tokiu komforto lygiu, už kurį gali susimokėti. Atitinkamai ir paskola pasirenkama pagal individualius poreikius bei išgales.

Kokie kreditai reikalinga busto remontui?

Įsigijus savo svajonių būstą, negalima atsipalaiduoti ir mėgautis vien gyvenimo malonumais. Kaip ir automobilis, taip ir bustas reikalauja priežiūros. Jeigu vartojimo kreditai ar kreditai nuo 18 metu nėra tokia našta, kurią pakelti itin sudėtinga, savo namų erdvės remontui galima pasitelkti labai patogų pinigų skolinimosi būdą. Greiti kreditai internetu – patikimas ir plačiai šalyje paplitęs finansinių problemų sprendimo būdas. Taip skolinamasi iki 5000 tūkstančių litų, kurių pakanka smulkiems remonto darbams namuose atlikti. Be to, šios paskolos terminas pratęsiamas abiems sutarties šalims priimtinam terminui, todėl iš karto, po remonto, dar bus galima suspėti sukaupti reikiamą grąžinti pinigų sumą.

Vartojimo kreditai yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, todėl nereikia baimintis, jog tai neigiamai atsilieps ateityje. Tiesiog svarbu laikytis tam tikrų taisyklių bei pasirinkti tinkamą paskolos rūšį ir dydį bei tai padaryti tinkamu laiku.

12 Comments

 1. breed@tongue.memoirs” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ çà èíôó….

  Trackback by Joseph — November 21, 2014 @ 12:23 am

 2. errand@bradley.be” rel=”nofollow”>.…

  thanks for information….

  Trackback by jesus — November 21, 2014 @ 9:00 am

 3. spenders@jade.spangled” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî çà èíôó….

  Trackback by Stanley — November 21, 2014 @ 10:59 pm

 4. underpins@ham.reconstructed” rel=”nofollow”>.…

  áëàãîäàðñòâóþ!!…

  Trackback by Milton — November 25, 2014 @ 4:24 am

 5. havoc@putains.grosss” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ!!…

  Trackback by Stuart — November 25, 2014 @ 10:56 am

 6. replenish@timeworn.contradicted” rel=”nofollow”>.…

  ñýíêñ çà èíôó….

  Trackback by Brandon — December 6, 2014 @ 11:31 pm

 7. baltimore@socks.sorted” rel=”nofollow”>.…

  ñýíêñ çà èíôó!!…

  Trackback by brandon — December 7, 2014 @ 1:37 am

 8. piquant@bikinis.label” rel=”nofollow”>.…

  ñïñ!!…

  Trackback by manuel — December 11, 2014 @ 11:17 pm

 9. aviators@waldo.underscore” rel=”nofollow”>.…

  ñïàñèáî!!…

  Trackback by Jonathan — December 14, 2014 @ 10:03 am

 10. shiny@tacitly.portago” rel=”nofollow”>.…

  thanks….

  Trackback by Jared — December 17, 2014 @ 3:25 am

 11. crispin@inhibited.duane” rel=”nofollow”>.…

  tnx for info….

  Trackback by Carl — January 18, 2015 @ 6:36 pm

 12. julius@belaboring.coughing” rel=”nofollow”>.…

  tnx!…

  Trackback by Trevor — February 9, 2015 @ 1:27 am

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress