Įdomūs straipsniai

April 11, 2015

Vibratorių subtilybės: kaip išsirinkti?

Filed under: Pirkiniai — admin @ 8:32 am

Vibratorius – tai subtilus merginos draugas, dažnai slepiamas nuo pašalinių žvilgsnių, tačiau labai mėgstamas esant vienumoje arba išdykaujant su partneriu. Jeigu dar nesate išbandžiusi vibruojančių malonumų, tačiau norite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, tuomet pats laikas įsigyti vibratorių. Vibratorius nuo kitų gali skirtis savo forma, medžiaga ir paskirtimi. Smalsu, kaip išsirinkti tinkamą? Apžvelgsime pagrindines vibratorių rūšis, kad kiekviena mergina galėtų išsirinkti vibratorių, padėsiantį sėkmingai pasiekti palaimos viršūnę.

Klasikiniai vibratoriai

Klasikinis vibratorius skirtas vaginalinei stimuliacijai. Šis žaisliukas atkartoja pagrindinį lytinio akto veiksmą. Klasikiniai vibratoriai būna pailgi, lygaus arba grublėto paviršiaus, įvairiausių spalvų ir dydžių. Penio formos vibratorius gali atkartoti visus vyriškus linkius, odos spalvą ir minkštumą, arba galite rinktis žaismingą kukurūzo formos ir išvaizdos vibratorių. Vibratoriai būna ir pripučiami pompa arba rankų darbo, pagaminti iš stiklo ir kitų medžiagų. Klasikinis vibratorius – puiki pradžia pirmą vibratorių ketinančiai įsigyti merginai ar moteriai.

G–taško vibratoriai

Vibratorius moterims turi suteikti maksimalų malonumą, todėl reikia pasirinkti tokį, kuris jus išvestų iš proto. G–taško vibratorius padės jums pasiekti malonumą, stimuliuojant Grafenbergo atrastą intymųjį tašką. Vibratoriai, padedantys pasiekti išsvajotą viršūnę, išsiskiria savo forma – nors didžioji vibratorių dalis gali būti panaši į klasikinių vibratorių, bet viršuje jų galiukas visada būna išlenktas. Su šiuo galiuku galite papildomai stimuliuoti ir klitorį. Žinoma, ir G–taško vibratoriai pasižymi spalvų ir formų įvairove.

Klitorio vibratoriai

Seniai aišku, jog dauguma moterų negali pasiekti orgazmo be papildomos klitorio stimuliacijos. Tam yra išrasti klitorio vibratoriai, kurie pasižymi, ko gero, didžiausia įvairove. Galite rinktis iš vibratorių, stimuliuojančių klitorį mažais besisukančiais liežuvėliais arba prisegamų dirželiais, valdomų pultais vibratorių. Mini vibratorius, pritvirtinamas prie kelnaičių paslapčia jums suteiks malonumą, kad ir kur bebūtumėte. Vibratorius moterims turėtų patikti ir dėl išradingo bei žaismingo dizaino, gėlių, drugelio, širdelės ir kitų formų.

Kombinuoti vibratoriai arba vibratoriai „kiškučiai“

Vibratorius kiškutis vienu metu atlieka vaginalinę ir klitorinę stimuliaciją, todėl jis pakylės kiekvieną moterį į pačią viršūnę. Kombinuoti vibratoriai būna tiesūs arba su šiek tiek lenktu galu (G–taškui) ir būtinai su išsišakojimu klitoriui. Klitoriui skirtas išsikišimas gali vibruoti arba suktis aplink save, taip suteikdamas nepakartojamą malonumą. Vibratoriai „kiškučiai“ būna įvairių dydžių ir spalvų, o forma tik šiek tiek varijuoja. Itin saugi vibratoriaus gamyba iš medicininio silikono, nes tokia medžiaga nealergizuoja, neturi specifinio kvapo ir nekenkia nei jums, nei aplinkai. Taigi garantuojama, jog vibratoriaus žala bus nulinė.

Vibratorius gali būti puiki dovana sau bet kokia proga. Tereikia išsirinkti pagal tai, kas jums lengviausiai padeda pasiekti palaimos viršūnę. Įvairiausios vibratoriu rusys sukurtos būtent tam, kad atitiktų kiekvienos moters poreikius. Klasikiniai vibratoriai skirti vaginalinio sekso mėgėjoms, klitoriniai – toms, kurios orgazmą lengviausiai pasiekia stimuliuodamos klitorį, vibratoriai „kiškučiai“ užtikrins vaginos ir klitorio įaudrinimą, todėl garantuotai nuves į orgazmą, o G–taško vibratoriai sukels itin stiprų ir kitokį malonumą. Renkantis vibratorių, turite žinoti, jog čia galioja universali taisyklė – dažniausiai kuo prekė brangesnė, tuo ji kokybiškesnė ir patikimesnė. Tad nepagailėkite pinigų, kad vėliau netektų rūpintis tokiu dalyku kaip vibratoriu remontas. Vibratorius gali praskaidrinti jūsų vienišas naktis arba įnešti naujovių į seksualinius santykius su savo partneriu. Nestokokite fantazijos ir išsirinkite spalvotą, didžiausią malonumą suteiksiantį vibratorių pagal jo formą, medžiagą ir paskirtį.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress