Įdomūs straipsniai

October 28, 2015

Žaislai internetu – ar verta?

Filed under: 1 — admin @ 11:35 am

Pastaruoju metu daug ką tapo įprasta pirkti internetu. Jau nekalbant apie kasmėnesinį mokesčių mokėjimą ar atsiskaitymą už įvairias paslaugas, daugybė žmonių ne tik drabužius ar avalynę, bet net maistą ir gėrimus užsisakinėja virtualiosiose parduotuvėse. Ne išimtis ir zaislai vaikams. Kas lemia pasirinkimą žaislus savo mažyliams pirkti internetu? Žemesnės kainos, didelis pasirinkimas ar paprasčiausias sprendimas taip taupyti laiką?

Trumpai apie asortimentą

Žaislai vaikams internetu – tokią ar panašią frazę galima išvysti ne vienos užsienio ir Lietuvos internetinės parduotuvės aprašyme. Čia galima įsigyti ne vien lėlyčių ar automobilių figūrėlių, bet ir pačių įvairiausių dėlionių, stalo žaidimų, minkštų žaislų mažiesiems. Pamažu Lietuvos interneto parduotuvėse pasiūla tampa panaši į užsienio virtualiųjų prekyviečių, nors, sakoma, kad vietos verslininkams dar yra kur pasitempti. Kaip bebūtų, dabar žaislų, tiek parduodamų internetu, tiek prekybos centruose, pasirinkimas smarkiai viršija tai, ką matėme prieš dešimt ir net prieš penkis metus. O kaip gi kainos? Kai omenyje turimi pigesni zaislai vaikams akcijos – bene geriausias metas sutaupyti. Jų itin gausu prieššventiniu laikotarpiu. Tai sudaro puikias sąlygas tėvams apsirūpinti dovanomis tiek savo, tiek draugų ir artimųjų vaikams.

Į ką atkreipti dėmesį?

Zaislai vaikams nuo 10 metu ir žaislai mažyliams privalo atitikti tam tikrus reikalavimus. Niekam ne paslaptis, kad tik nedidelė dalis jų gaminama iš ekologiškų medžiagų, tačiau ar dėl šios gyvenimo būdo krypties pametusioms galvą mamytėms yra pagrindo nerimauti? Be abejo, kuo zaislai vaikams pigesni, tuo, tikėtina, pigesnės ir medžiagos, naudotos gamybai. Tačiau tai ne 100 procentų atvejų reiškia prastą kokybę. Kaip ir kiekvienoje gyvenimo situacijoje, taip ir čia reikėtų išlaikyti sveiką racionalumą. Nereikėtų pamiršti, kad, nors ir apmaudu, vaikų žaislai nėra amžini, o dažnai net labai trumpalaikiai. Net ir tvirčiausi lūžta, net ir patys mylimiausi per mažylio išsiblaškymą lieka paslaptingoje vietoje mieste. Tad investuojant į sertifikuotus ir ekologiškus, reikėtų gerai apsvarstyti to motyvus ir galimas pasekmes. Kai motyvacija tampa mažylio saugumas ir sveikata, kaina daugeliui atsiduria antroje vietoje. Tačiau rūpinantis žaislų kokybe, neretai pakanka atidžiai pastudijuoti sudėtį – ji atskleidžia daugiau nei galima pagalvoti.

Žaislų kelionė iš užsienio

Kai omenyje turimi zaislai vaikams akcija išties leidžia apsipirkti pigiau. Tiesa, kai kam atrodo, kad dar daugiau sutaupyti galima perkant internetu. Vis dėlto, nemažai tėvų nuo žaislų internetu pirkimo atbaido mintys apie ilgą daiktų kelionę į Lietuvą. Ar yra priežasčių nerimauti, kad užsakyti žaisliukai mūsų kraštą gali pasiekti apgadinti, sudaužyti ir paprasčiausiai nebetinkami naudoti? Pagrindo taip manyti maža, kadangi patikimi pardavėjai visuomet logiškai įvertina egzistuojančią grėsmę. Viena, kai užsakyti žaisliukai keliauja iš kaimyninės Europos šalies, ir visai kas kita, kai iš už Atlanto ar tolimosios, tačiau lietuvių pirkėjų pamėgtos Kinijos. Be to, gavus apgadintą daiktą visuomet galima kreiptis dėl kompensacijos. Tai elementari kiekvieno pirkėjo teisė. Taigi internetu pirkti ne tik verta, bet ir patogu bei saugu. Žinoma, pasirinkus patikimą pardavėją. Pervedus pinigus neaiškios kilmės užsienio įmonei, nepasidomėjus nei buvusių klientų  atsiliepimais, nei kita informacija, yra kiek naivu. Tokiais atvejais už pasekmes atsako pats pirkėjas. Galiausiai, sėkmingas apsipirkimas internetu, ar tai būtų zaislai vaikams, ar drabužiai, ar kompiuterinės technikos įranga, reikalauja tam tikrų įgūdžių ir gerai išlavintos „uoslės“. Neretai tai ir sėkmės reikalas, tačiau bandyti neabejotinai verta!

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress